Football League: Αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής. Βαθμολογίες, πρόγραμμα 3ης

0
52

2ος όμιλος Νότιος

Επισκοπή 1 – 0 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (1 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης 14:00

Γκολ: Λίμα το 1 – 0 στο 38′,

Κόρνερ 6-2, Κίτρινες: 4-3, τελικές προσπάθειες: 8-8 Κατοχή: 56-44

Επισκοπή (Βέλιτς): Βουτσελάς, Ανδρέου, Καραγιάννης, Παναγιωτούδης, Γιαννούτσος, Πολυχρόνης, Λίμα (80’ Τσιριγώτης), Χρουσιέλ, Ρότσα, Σουμπασάκης, Τσόφλιος.

Αστέρας Βλαχιώτη (Βαζάκας): Φαρμάκης, Ευαγγελιδάκης, Πρίκας, Κορνέζος, Μάγκας, Νικολάου (84’ Καρβούνης), Σκεντεράι (84’ Τουλουβασίλης), Καλλέργης (65’ Παπουλής), Βερνάρδος, Μάρτσεφ (84’ Μπρακαμόντε), Παλιάτσος (55’ Πατσαρούχας).

Ρόδος 1 – 1 τελικό Νίκη Βόλου (0 – 0 ημίχ)

ώρα έναρξης 14:00

Κόρνερ: 3-3, Κίτρινες: 1-2, κατοχή: 41-59, τελικές: 6-9

Γκολ: Δελαπόρτας το 1 – 0 στο 64′, Μέτσε το 1 – 1 στο 66′,

Ρόδος (Βελιτζέλος):Πίτκας, Νικολόπουλος, Καψάλης, Χύσι, Καραγεώργης, Μπαξεβάνος, Σερέντιουκ, Μαρτσάκης, Δελαπόρτας, Τσίπρας, Γιόνδης.

Νίκη Βόλου (Βεργέτης): Περιστερίδης, Τσιμπούκας, Αλιατίδης, Μπαλάφας, Πολίμος, Αργύρης, Μέτσε, Ντομίνγκεζ, Λούκας Γκαρσία, Κρουθ, Ροχάνο.

Αιγάλεω 0 – 2 τελικό Ιάλυσος (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παπαδόπουλος το 0 – 1 στο 50′, Παπαδόπουλος το 0 – 2 στο 74′.

Κόκκινη: Μπουσάϊ στο 79′.

Ασπρόπυργος 0 – 2 τελικό Καλαμάτα (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Αλεξόπουλος το 0 – 1 στο 30′, Μπακαγιόκο το 0 – 2 στο 85′.

Καλλιθέα 1 – 1 τελικό Σαντορίνη (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μουσταφίδης το 1 – 0 στο 34′, Ζουρούδης το 1 – 1 στo 92′.

Football League (1ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο03/04/2112:00
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/04/2115:00
Π.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΠΙΣΚΟΠΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚυριακή04/04/2115:00
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή04/04/2115:00
ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020 – Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩΔ.Α.Κ. ΝΑΞΟΥ “Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ”Κυριακή04/04/2115:00

1ος όμιλος Βόρειος 

Θεσπρωτός 0 – 1 τελικό Καβάλα (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κοκκόρης το 0 – 1 στο στο 37′,

Θεσπρωτός (Χουάν Ραμόν Ρότσα) : Κίναλης, Ζούρκος, Κωνσταντακόπουλος, Σταυρίδης, Γκανσιέρ, Ζιώγας, Ραμίρες, Κωνσταντίνου, Πατσέκο, Πούφλης, Γώγος Α.

Καβάλα (Κώστας Ανυφαντάκης) : Κυρίτσης, Καζαντζίδης, Κολλαράς, Στίκας, Παντελίδης, Γαβριηλίδης, Θωμαΐδης, Ορφανίδης, Παπαδόπουλος, Βαλαβανόπουλος, Κόκκορης.

Βέροια 1 – 0 τελικό Απόλλων Πόντου

Γκολ: Πασάς το 1 – 0 στο 29′ με πέναλτι.

Τρίγλια 1 – 1 τελικό Αλμωπός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μανιος το 0 – 1 στο 84′.

Χαμένο πέναλτι με Ντούνγκα στο 64′ οι γηπεδούχοι

Κοζάνη 1 – 3 τελικό Ολυμπιακός Βόλου (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παπαδημητρίου το 0 – 1 στο 50′, Βουκελάτος το 0 – 2 στο 60′,

Πανσερραϊκός 2 – 0 τελικό Πιερικός (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γεωργιάδης το 1 – 0 στο 45′, Γεωργιάδης το 2 – 0 στο 47′.

Πρόγραμμα 3ης αγωνιστικής

Κυριακή 04/04/2021, 15:00

Δημοτικό Γήπεδο ΒΑΤΑΝ Κατερίνης, Απόλλων Πόντου – Καβάλα Α.Ο.

Κυριακή 04/04/2021, 15:00

Δημοτικό Στάδιο Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου 1937 – Βέροια Ν.Π.Σ.

Κυριακή 04/04/2021, 15:00

Α’ ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Θεσπρωτός 2019

Κυριακή 04/04/2021, 15:00

Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Α.Ε.Π. Κοζάνης

Κυριακή 04/04/2021, 15:00

Γήπεδο Νέας Τρίγλιας, Τρίγλια Π.Ο – Πανσερραϊκός