Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 3 Απριλίου

0
28

12:00 ΕΡΤ3 Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος Football League Ποδόσφαιρο

13:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD  Μπόχουμ – Κίελo  Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ενισέι – Ούνικς Καζάν VTB United League Μπάσκετ

14:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – AO Τρίκαλα Greek Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Βιγιαρεάλ   Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

15:00  Novasports 1HD Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

16:00 ΕΡΤ Sports 2 Κολοσσός – Άρης Basket League Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λεβερκούζεν – Σάλκε  Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Άουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga  Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD  Βόλφσμπουργκ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Μεσολόγγι – ΚΑΕ Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD  ΟΦΗ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 Μηχανοκίνητα

18:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

19:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021  TISSOT Grand Prix of Doha – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Λαμία – Βόλος Super League Πλέι άουτ Ποδόσφαιρο

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άσλεϊ Μπάρτι – Μπιάνκα Αντρεέσκου Miami Open Τένις

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Λαύριο Basket League Μπάσκετ

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD  Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD  Πόρτο – Σάντα Κλάρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:30 OPEN TV Μπιλμπάο – Ρεάλ Σοσιεδάδ Κύπελλο Ισπανίας Ποδόσφαιρο