Γ’ Εθνική: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής 11 Απριλίου

0
45

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες της Κυριακής 11 Απριλίου στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Δείτε τα αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού-Πανδραμαϊκός 0-2 
Ελπίδα Σαπών-ΑΕ Διδυμοτείχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Εύοσμου 1-1 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Αναγέννηση Πλαγιάς 0-1 
Αγροτικός Αστέρας-Νίκη Αγκαθιάς 3-0 
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 1-1 
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 2-2 
Εθνικός Γιαννιτσών-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2 
Αετός Βαρβάρας-Θερμαϊκός 2-0 
ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1 

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος

Ατρόμητος Παλαμά-Αετός Μακρυχωρίου 1-0 
ΑΣ Μετέωρα-Κοζάνη FC 1-1 
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Καρδίτσας 1-4 
Ερμής Αμυνταίου-Δίας Δίου 0-0 
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΠΟ Ελασσόνας 0-2 
ΑΟ Σελλάνων-ΠΟ Φήκης (Τετάρτη 14/4 – 16:30)
Εθνικός Κεραμιδίου-Ηρακλής Λάρισας 2-0 

Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

4ος όμιλος

Φωκικός-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού-Ηρακλής Ψαχνών 0-2 
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΟ Υπάτου 0-0 
Οπούντιος Μαρτίνου-Αταλάντη 0-3 α.α
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0 

Ρεπό: Νέα Αρτάκη

5ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-0
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-Θύελλα Κατσικάς
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-1 
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Μεσολογγίου 0-0 
Κέρκυρα-Αμβρακικός Λουτρού

6ος όμιλος – 4η αγωνιστική

Πανναξιακός-Ηλιούπολη 3-2
Φωστήρας-ΑΕ Μυκόνου 2-0 
Αήττητος Σπάτων-Πανιώνιος 0-1 
Χαραυγιακός-Μαρκό 1-1 
Προοδευτική-Εθνικός 2-0 

Ρεπό: ΑΕ Μοσχάτου

7ος όμιλος

Πανναυπλιακός 2017-Ερμιονίδα 0-0 
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Άγιος Ιερόθεος 1-3 
ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σκάλας 3-1 
Παναρκαδικός-Μολαϊκός 2-1 
Πανγυθεατικός-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1 
Κορωνίδας Κοιλάδας-Κηφισιά 0-1 

Ρεπό: Ερμής Μελιγούς

8ος όμιλος

Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αετός Λουτρών 2-2 
ΑΟ Καραβά-ΑΟ Πυλίου Κω 3-2 
Αιολικός-ΑΠΕ Μικρασιατική 1-0 
Κερατσίνι-Ακράτητος 1-0 
Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αίας Σαλαμίνας-Θύελλα Ραφήνας 0-1 

9ος όμιλος

Παλληξουριακός-Θύελλα Πατρών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-3 
Πάμισος Μεσσήνης-Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναιγιάλειος-Αίας Γαστούνης

Ρεπό: Αχαϊκή

10ος όμιλος

Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-0 
ΑΕ Νεάπολης-Αλμυρός Γαζίου 0-0 
Πόρος-Άγιος Νικόλαος 0-2 
ΑΟ Δαμάστας-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α
Ρεθυμνιακός-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
Ηρόδοτος-Πλατανιάς 3-0 
Ατσαλένιος-Άρης Σούδας 2-2 
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α