Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 18 Απριλίου

0
94

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων της Γ’ Εθνικής του ΣΚ 17-18 Απριλίου

1ος όμιλος – 6η αγωνιστική

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής 0-1
Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0
Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0
Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0
ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

2ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2
Θερμαϊκός-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0
Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

3ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1
Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2
Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0
ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0
Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 διακοπή λόγω τραυματισμού
Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

4ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1
ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0
ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0
Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0
Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1
Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 2-4

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική
Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0
Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0
ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0
Πανιώνιος-Μαρκό 1-0
Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0
Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

7ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1
Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1
Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2
Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1
Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (17/4)
Ρεπό: Κηφισιά

8ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0
Πυθαγόρας-Αίας Σαλαμίνας 0-6
Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0
Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0
Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0
Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0

9ος όμιλος – 6η αγωνιστική
Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1
Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαϊκή 1-1
Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0
Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

10ος όμιλος – 6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1
Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1
Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0
Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0
Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (17/4)
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α
Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α