Οι αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής του Πάσχα 2 Μαϊου

0
16
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

11:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto-E World Championship Χέρεθ, Ισπανία – Αγώνας

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2  Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη – Ανέτ Κόνταβεϊτ WTA 1000

13:30 Novasports 1HD Λάτσιο – Τζένοα Serie A

14:15 Eurosport 2 Γύρος Ρομανδίας 5ο ετάπ Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Gran Premio Red Bull de Espana – Αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γιαν Λέναρντ Στραφ – Νικολόζ Μπασιλασβίλι BMW Open

14:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:15 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

15:30 Novasports 2HD Άγιαξ – Έμεν Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Άλμπερτο Ράμος-Βινόλας – Κάμερον Νόρι Estoril Millenium Open

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νιουκάσλ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 Novasports 4HD Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A

16:00 Novasports 3HD Σασουόλο – Αταλάντα Serie A

16:00 Novasports 1HD Νάπολι – Κάλιαρι Serie A

16:20 COSMOTE SPORT 7 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup Χέρεθ, Ισπανία – 4ος αγώνας

16:50 ΕΡΤ2 Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Πορτογαλίας Αγώνας

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:45 Novasports 2HD Αϊντχόφεν – Χερενφέιν Eredivisie

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ζενίτ- Λοκομοτίβ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 Novasports 1HD Ουντινέζε – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30 Novasports 5HD Κλαμπ Μπριζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

20:05 Novasports 3HD Νάσβιλ – Ίντερ Μαϊάμι MLS

20:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σέφιλντ Σνούκερ

21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

21:30 Novasports 4HD Μπρίντιζι – Σάσαρι Lega Basket Serie A

21:45 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Ρόμα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00 Eurosport 2 PGA Tour Βάλσπαρ Τσάμπονσιπ Γκολφ

22:00 Novasports 2HD Μονακό – Λιόν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μιλγουόκι Μπακς – Μπρούκλιν Νετς NBA