Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 15 Μαϊου

0
55

09:55 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12.00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 Τσιτσιπάς-Τζόκοβιτς ATP Masters 1000 Τένις

12:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Ζέγκεντ Κανόε / Καγιάκ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 1000 2021 Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2021 Grand Prix de France – Κατατακτήριες Δοκιμές

13:35 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Grand Prix de France – Ελεύθερα δοκιμαστικά 4

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός-Τριγλία Football League Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 Τένις

15:05 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2021 Μηχανοκίνητα

16:00 ΕΡΤ Sports 2 Ιωνικός – Διόμηδης Χάντμπολ

16:00 Novasports 2HD Σπέτσια – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Τζένοα – Αταλάντα  Serie A Ποδόσφαιρο

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2021 Μηχανοκίνητα

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Γκλάντμπαχ – Στουτγκάρδη   Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σαουθάμπτον – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 1000 2021 Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 5 HDΕλλάδα – Αζερμπαϊτζάν CEV EuroVolley ανδρών Βόλεϊ

18:00 ΕΡΤ Sports 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα υγρού στίβου Κολύμβηση

19:00 Novasports 5HD Γιουβέντους –Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι – Λέστερ FA Cup Τελικός

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2021 ATP Masters 1000 Τένις

19:30 Novasports 4HD ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Απόλλων Σμύρνης – Λαμία Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ατρόμητος – Βόλος Super League Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουάσινγκτον Μίστικς – Σικάγο Σκάι WNBA 2021 Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ιντιάνα Πέισερς – Λος Άντζελες Λέικερς NBA Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας  Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 5HD Δουνκέρκη – Τουλούζ Ligue 2 Ποδόσφαιρο

21:20 COSMOTE SPORT 9 HD Ελλάδα – Αυστρία  CEV EuroVolley γυναικών Βόλεϊ

21:45 Novasports 2HD Αντερλεχτ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 1HD Ρόμα – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 PGA Tour Μπάιρον Νέλσον   Γκολφ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρίο Άβε – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports Extra 1 Λ.Α. Γκάλαξι – Οστιν MLS Ποδόσφαιρο