Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 23 Μαϊου

0
68

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής.

1ος όμιλος – 12η αγωνιστική
ΑΕ Εύοσμου-Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Ελπίδα Σαπών-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 1-0
Εθνικός Σοχού-ΑΕ Διδυμοτείχου 3-1
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός 1-0
Ηρακλής-Άρης Αβάτου 0-0
ΑΕ Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC 0-2
Αετός Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-0
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α

2ος όμιλος – 12η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0
Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός 2-1
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 5-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Νίκη Αγκαθιάς 0-1
Αετός Βαρβάρας-Νέα Καλλικράτεια 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-0
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός 1-4
Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος – 12η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά 2-1
ΑΕ Καρίτσας-ΠΟ Φήκης 1-0
Μακεδονικός Φούφα-Δίας Δίου 1-3
Αετός Μακρυχωρίου-Κοζάνη 2-2
ΑΟ Σελλάνων-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Ελασσόνας 1-0
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4
Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη-Φωκικός 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΠΟ Αταλάντη 1-3
Θησέας Αγριάς-Ηρακής Ψαχνών 3-1
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Υπάτου 1-1
Οπούντιος Μαρτίνου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης-ΟΦΑΜ 4-0
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης 1-1
ΑΕ Μεσολογγίου-Κέρκυρα 3-1
ΠΑΣ Θύελλα-Θύελλα Κατσικάς 1-2
Αμβρακικός Λουτρού-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Παναγρινιακός 4-1

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)
Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός 0-0

7ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Ερμής Μελιγούς-Πανναυπλιακός 1-0
Παναρκαδικός-Κηφισιά 0-2
ΑΕ Ερμιονίδας-Μολαϊκός 2-0
Πανγυθεατικός-Κορωνίδα Κοιλάδας αναβλ.
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας 1-1
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Αιολικός-Αίας Σαλαμίνας 2-0
ΑΟ Καραβάς-Ακράτητος 2-0
Πυθαγόρας-Πανελευσινιακός 3-4
Κερατσίνι-ΑΠΕ Μικρασιατική 4-0
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω 0-1
Θύελλα Ραφήνας-Αετός Λουτρών 6-0

9ος όμιλος – 10η αγωνιστική
Παλληξουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου 0-1
ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας 0-1
Αχαϊκή-Παναιγιάλειος 0-0
Πάμισος Μεσσήνης-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-2
Αίας Γαστούνης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0
Θύελλα Πατρών-ΑΠΣ Ζάκυνθος αναβλ.
Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος – 12η αγωνιστική
Ηρόδοτος-Άρης Σούδας 2-1
ΑΟ Δαμάστα-Αστέρας Ρεθύμνου 1-0
ΑΕ Νεάπολης-Άγιος Νικόλαος 0-1
Ατσαλένιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αλμυρός Γαζίου 0-0
Ρεθυμνιακός-Πλατανιάς 2-1 (22/5)
Άρης Ρεθύμνου-Γιούχτας 0-3 α.α
Πόρος-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α