Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 21 Aυγούστου

0
41

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports Start ΚΠΡ – Μπάρσνλι EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD DTM Nurbrurgring Μηχανοκίνητα

16:30 Novasports Start Φράιμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Γκρόιτερ Φιρτ – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Χέρτα Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Μπόχουμ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κρίσταλ Πάλας – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Άστον Βίλα – Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιντς – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Χάντερσφιλντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

18:00 Novasports News Μονακό – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 1HD Αλαβές – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βερόνα – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ίντερ – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Ατρόμητος – Λαμία Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Δούκας UEFA Futsal Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports Start Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 5HD Τενερίφη – Σπόρτινγκ Χιχόν Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 1HD Γρανάδα – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports 2HD Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

21:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Καμπούρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ – Ντιναμό Δρέσδης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Έμπολι – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Σινσινάτι Όπεν Τένις

22:00 Novasports 6HD Σεντ Ετιέν – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπελενένσες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 ΕΡΤ3 IAAF Diamond League Γιουτζίν, ΗΠΑ Στίβος

23:00 Novasports Prime Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα La Liga Ποδόσφαιρο