Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 25 Σεπτεμβρίου

0
40

10:25 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία – 1ος αγώνας

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 ΕΡΤ Sports 2 Formula 1 Γκραν Πρι Σότσι, τρίτες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τουρκ Τέλεκομ – Τόφας Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

13:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Σότσι, Ρωσία – 2ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD Ρέντινγκ – Μίντλεσμπρο EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

14:50 Eurosport 2 Superbike Ισπανία 2021 Μηχανοκίνητα

14:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2021 – Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Moselle Open Τένις

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σάκκαρη-Σφιόντεκ ATP 500 Ostrava Open Τένις

15:00 Novasports 1HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπέτσια – Μίλαν Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 Eurosport 2 Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

16:30 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός- Λαύριο Hμιτελικός Supercup Μπάσκετ

16:30 Novasports Start Ουνιόν Βερολίνου – Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Λεβερκούζεν – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Λειψία – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:40 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία – 2ος αγώνας

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουότφορντ – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έβερτον – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Moselle Open

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports 6HD Μπόρνμουθ – Λούτον EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports News Βίλεμ – Αϊντχόφεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 Eurosport 2 Σύνθετο Τοξοβολία

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ίντερ – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπρέντφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Σεβίλλη – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Μπενφίκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές – Μπελεντίγεσι Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

21:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Ημιτελικός Super Cup Μπάσκετ

21:00 Novasports 5HD Νάπολι – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 Novasports 2HD Άγιαξ – Καμπούρ Eredivisie Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Χάνσα Ροστόκ – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μάλαγα – Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Τζένοα – Βερόνα Serie A  Ποδόσφαιρο

22:00 Eurosport 2 USCX Series Ποδηλασία

22:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

22:00 Novasports Start Λιόν – Λοριάν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ναϊμέγκεν Eredivisie Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

22:50 Novasports 6HD Φιλαδέλφια – Ατλάντα MLS Ποδόσφαιρο

23:30 Novasports 5HD Superleague Triatlon: Μαλιμπού Τρίαθλο