ΕΠΣ Λακωνίας: Ενημερωθείτε ζωντανά για την κλήρωση της περιόδου 2021-22

0
49

Το isports.gr βρίσκεται στη κλήρωση του τοπικού πρωταθλήματος της Λακωνίας και σας ενημερώνει ζωντανά.

ΠΑΤΗΣΤΕ F5 ανά τακτά χρονικά διαστήματα για να ανανεώνετε το άρθρο

Κύπελλο Λακωνίας

1η φάση – Α’ Περιφέρεια

  1. Αίαντας Ευρώτα – Αμυκλιακός

2. Α.Ο. Κροκεών – Π.Α.Σ. Σπάρτη

3. Απόλλων Ξηροκαμπίου – Α.Ε. Λογκανίκου

4. Α.Ο. Μυρτέας – Α.Ο. Σπάρτης

5. Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου – Τρινασιακός

6. Πανγυθεατικός – Π.Α.Ο. Σμύνους

1η φάση – Β’ Περιφέρεια

7. Ήφαιστος Βρονταμά – Α.Ε. Δήμου Ασωπού

8. Κάστρο Γερακίου – Εθνικός Βατίκων

9. Ταξιάρχες Νιάτων – Κάστρο Μονεμβάσιας

10. Α.Π.Ο. Βελιών – Λεωνίδας Γλυκόβρυσης

11. Βοίας Νεάπολης – Μολαϊκός

 

2η φάση Κυπέλλου Λακωνίας

12. Νικητής 8 – Νικητής 2

13. Νικητής 10 – Νικητής 5

14. Νικητής 11 – Νικητής 1

15. Νικητής 6 – Νικητής 7

Τέσσερεις ομάδες περνούν στη 3η φάση (προημιτελικά) χωρίς αγώνα, ο Άρης Σκάλας και οι νικητές 3, 4 και 9.

Προημιτελικά

16. Νικητής 15 – Νικητής 4

17. Νικητής 3 – Νικητής 9

18. Νικητής 12 – Άρης Σκάλας

19. Νικητής 13 – Νικητής 14

Ημιτελικά (διπλοί αγώνες)

20. Νικητής 17 – Νικητής 18

21. Νικητής 16 – Νικητής 19

 

Τελικός (Ενωσιακό γήπεδο)

Νικητής 20 – Νικητής 21

 

Τοπική Κατηγορία Λακωνίας (3 όμιλοι)

Έναρξη: – Οκτωβρίου

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

3-Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ, 6-Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ, 5-Α.Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021, 4-Μ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ, 2-ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ, 1-Π.Α.Ο ΣΜΥΝΟΥΣ, 7-Π.Σ. ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

Πρόγραμμα Α’ ομίλου

 1η αγωνιστική

ΠΑΟ Σμύνους – Π.Α.Σ. Σπάρτης

Απόλλων Ξηροκαμπίου – Αμυκλιακός,

Α.Ο. Σπάρτη – Α.Ο. Κροκεών

Ρεπό: Α.Ε. Λογκανίκου

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

3-ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΥΡΩΤΑ “Ο ΑΙΑΝΤΑΣ”, 5-Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ, 6-Α.Ο. ΒΡΟΝΤΑΜΑ “Ο ΗΦΑΙΣΤΟΣ”, 4-Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ, 1-Α.Π.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ “Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ”, 7-Α.Π.Σ. ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ “Ο ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ”, 2-Γ.Σ. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ

Πρόγραμμα Β’ ομίλου

 1η αγωνιστική

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης – Πανγυθεατικός

Α.Ο. Μυρτέας – Τρινασιακός

Α.Ο. Αγίου Βασιλείου Γυθείου – Ήφαιστος Βρονταμά

Ρεπό: Αίαντας Ευρώτα

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

4-Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ, 5-Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ, 2-Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ, 3-Α.Σ. ΒΑΤΙΚΩΝ “Ο ΕΘΝΙΚΟΣ”, 7-Α.Σ. ΒΟΙΑΣ, 6-Α.Σ. ΝΙΑΤΩΝ “ΟΙ ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ”, 1-ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ, 8-Ο.Φ. ΜΟΛΑΩΝ Ο ΜΟΛΑΙΚΟΣ

Πρόγραμμα Γ’ ομίλου

το πρόγραμμα

 1η αγωνιστική

Κάστρο Μονεμβάσιας – Ταξιάρχες Νιάτων

Εθνικός Βατίκων – Μολαϊκός

Κάστρο Γερακίου – ΑΠΟ Βελιών,

Α.Ε. Δήμου Ασωπού – Βοίας Νεάπολης