Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 9 Οκτωβρίου

0
26

10:30 Eurosport 1 Gran Piemonte Ποδηλασία

11:10 Eurosport 1 Γύρος της Λομβαρδίας Ποδηλασία

11:45 Eurosport 2 Αντοχή μοτοσικλετών: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μηχανοκίνητα

11:55 ΕΡΤ Sports-COSMOTE SPORT 5 HD 1 Γκραν Πρι Κωνσταντινούπολης, 3ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός ΝΦ-Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 Novasports 6HD DTM: Norisring Μηχανοκίνητα

14:55 ΕΡΤ2 Formula 1 – COSMOTE SPORT 5 HD 2021 – Τουρκικό Γκραν Πρι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιθουανία – Βουλγαρία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Καζακστάν – Βοσνία-Ερζεγοβίνη Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ιωνικός – Άρης Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας Πάτρας – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

18:00 Eurosport 1 Γύρος Βαντέ Ποδηλασία

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αζερμπαϊτζάν – Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φινλανδία – Ουκρανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σκωτία – Ισραήλ  Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σουηδία – Κόσοβο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 OPEN TV – Cosmote Sport 1 Γεωργία – Ελλάδα Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:30 Eurosport 1 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ποδηλασίας πίστας Ποδηλασία

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Μαρία Σάκκαρη-Βικτόρια Γκόλουμπιτς Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις *

21:00 Novasports 4HD Ντερτόνα – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ελβετία – Βόρεια Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Τενερίφη – Σαραγόσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λουξεμβούργο – Σερβία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Πολωνία – Σαν Μαρίνο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μολδαβία – Δανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ουγγαρία – Αλβανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ανδόρα – Αγγλία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Οβιέδο – Σπόρτινγκ Χιχόν Β’ Ισπανίας Ποδόσφαιρο

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD UFC Fight Night 2021 Μαρίνα Ροντρίγκεζ – Μακένζι Ντερν