Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι ποδοσφαιρικές μεταδόσεις του τετραημέρου

0
60

Μεγάλα ματς σε Αγγλία και Ιταλία συμπεριλαμβάνει το ποδοσφαιρικό πρόγραμμα του τετραημέρου. Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων.

Μετά το διάλειμμα για τις υποχρεώσεις των εθνικών ομάδων έχουμε επιστροφή στη δράση σε όλα τα πρωταθλήματα της Ευρώπης.

Αυτό σημαίνει πλούσιο τηλεοπτικό πρόγραμμα αφού από την Παρασκευή μέχρι την Δευτέρα οι φίλοι του ποδοσφαίρου θα έχουν την ευκαιρία να δουν δεκάδες αναμετρήσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του τετραημέρου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/10

  • 21:30 Bundesliga: Χόφενχαϊμ – Κολωνία / Novasports3
  • 21:45 Jupiler pro league: Κλαμπ Μπριζ – Κόρτραϊκ / Novasports1
  • 22:00 Ligue 1: Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέ / Novasports2
  • 22:00 EFL Championship: Γουέστ Μπρόμιτς – Μπέρμιγχαμ Σίτι / Novasports6

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/10

  • 14:30 Premier League: Γουότφορντ – Λίβερπουλ / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 14:30 EFL Championship: Φούλαμ – Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς / Novasports2
  • 16:00 Serie A: Σπέτσια – Σαλερνιτάνα / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 16:30 Bundesliga: Ντόρτμουντ – Μάιντς / Novasports3
  • 16:30 Bundesliga: Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα / Novasports4
  • 16:30 Bundesliga: Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ / Novasports5
  • 16:30 Bundesliga: Φράιμπουργκ – Λειψία / Novasports6
  • 16:30 Bundesliga: Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ / Novasports Start
  • 17:00 Premier League: Σαουθάμπτον – Λιντς / COSMOTE SPORT 5 HD
  • 17:00 Premier League: Άστον Βίλα – Γουλβς / COSMOTE SPORT 9 HD
  • 17:00 Premier League: Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 17:00 Premier League: Νόριτς – Μπράιτον / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 17:00 cinch Scottish Premiership : Μάδεργουελ – Σέλτικ / COSMOTE SPORT 6 HD
  • 17:00 Premier League: Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 17:30 Eredivisie: Φέγενορντ – Βάαλβικ / Novasports1
  • 18:00 Ligue 1: Κλερμόν – Λιλ / Novasports2
  • 18:15 Super League Interwetten: Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 19:00 Serie A: Λάτσιο – Ίντερ / COSMOTE SPORT 4 HD
  • 19:00 Ρωσικό Πρωτάθλημα: Σπαρτάκ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας / COSMOTE SPORT 7 HD
  • 19:15 Segunda Division: Λας Πάλμας – Τενερίφη / Novasports Start
  • 19:30 Premier League: Μπρέντφορντ – Τσέλσι / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 19:30 Bundesliga: Γκλάντμπαχ – Στουτγκάρδη / Novasports Prime
  • 19:30 La Liga: Λεβάντε – Χετάφε / Novasports 1
  • 19:45 Eredivisie: Χερενφέιν – Άγιαξ / Novasports4
  • 20:30 Super League Interwetten: Παναθηναϊκός – Ιωνικός / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 21:30 Βundesliga 2: Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ / Novasports3
  • 21:45 Serie A: Μίλαν – Βερόνα / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 22:00 Ligue 1: Λιόν – Μονακό / Novasports2
  • 22:00 Eredivisie: Άιντχοφεν – Τσβόλε / Novasports4
  • 22:50 MLS: Los Angeles FC – San Jose Earthquakes / Novasports6

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/10

  • 13:30 Serie Α: Κάλιαρι – Σαμπντόρια / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 14:00 Ligue 1: Τρουά – Νις / Novasports2
  • 14:00 EFL Championship: Σουόνσι – Κάρντιφ / Novasports Start
  • 14:30 Bundesliga 2: Ντάρμσταντ – Βέρντερ Βρέμης / Novasports3
  • 14:30 Jupiler pro league: Σιντ Τρούιντεν – Άντερλεχτ / Novasports4
  • 15:00 La Liga: Βαγιεκάνο – Έλτσε / Novasports 1
  • 16:00 Serie A: Ουντινέζε – Μπολόνια / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 16:00 Serie A: Τζένοα – Σασουόλο / COSMOTE SPORT 6 HD
  • 16:00 Serie A: Έμπολι – Αταλάντα / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 16:00 Premier League: Έβερτον – Γουέστ Χαμ / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 16:00 Super League Interwetten: Παναιτωλικός – ΟΦΗ / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 16:00 Super League Interwetten: ΠΑΟΚ – Βόλος / Novasports Prime
  • 16:30 Bundesliga: Μπάγερ Λεβερκούζεν – Μπάγερν Μονάχου / Novasports2
  • 17:15 La Liga: Θέλτα – Σεβίλλη / Novasports1
  • 18:00 Ligue 1: Μονπελιέ – Λανς / Novasports4
  • 18:30 Bundesliga: Άουγκσμπουργκ – Αρμίνια Μπίλεφελντ / Novasports3
  • 18:30 Premier League: Νιουκάσλ – Τότεναμ / COSMOTE SPORT 3 HD
  • 19:00 Serie A: Νάπολι – Τορίνο / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 19:30 La Liga: Βιγιαρεάλ – Οσασούνα / Novasports 1
  • 19:30 Jupiler pro league: Σαρλερουά – Γκενκ / Novasports 5
  • 20:05 MLS: New York Red Bulls – New York City FC / Novasports Start
  • 20:30 Super League Interwetten: ΑΕΚ – Ατρόμητος / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 20:30 Super League Interwetten: ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός / Novasports Prime
  • 21:30 Seria Β’: Τσιταντέλα-ΣΠΑΛ / Novasports4
  • 21:45 Ligue 1: Μαρσέιγ-Λοριάν / Novasports2
  • 21:45 Serie A: Γιουβέντους – Ρόμα / COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22:00 La Liga: Μπαρτσελόνα-Βαλένθια / Novasports 1

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/10

  • 19:30 Super League Interwetten: ΠΑΣ Λαμία – Άρης / COSMOTE SPORT 1 HD
  • 20:00 La Liga: Αλαβές – Μπέτις / Novasports1
  • 21:45 Serie A: Βενέτσια – Φιορεντίνα / COSMOTE SPORT 8 HD
  • 22:00 La Liga: Εσπανιόλ – Κάδιθ / Novasports2
  • 22:00 Premier League: Άρσεναλ – Κρίσταλ Πάλας / COSMOTE SPORT 3 HD

 

ΠΗΓΗ: sport24.gr