Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου

0
88

10:35 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS8 Querol – Les Pobles 1, Ισπανία

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS9 El Montmell 1, Ισπανία

12:30 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Φούλαμ – ΚΠΡ EFL Championship

14:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

15:10 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS10 Savalla 2, Ισπανία

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σπέτσια – Σαλερνιτάνα Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 5 HD WRC SS11 Querol – Les Pobles 2, Ισπανία

16:30 Novasports Start Γκρόιτερ Φιρτ – Μπόχουμ Bundesliga

16:30 Novasports 6HD Φράιμπουργκ – Λειψία Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Ουνιόν Βερολίνου – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χέρτα Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σαουθάμπτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άστον Βίλα – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νόριτς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μάδεργουελ – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Eurosport 2 Γκραν Πρι Μορμπιχάν Ποδηλασία

17:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Πάτρας – ΑΕΚ Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Άρης – Κολοσσός Basket League

17:30 Novasports 1HD Φέγενορντ – Βάαλβαϊκ Eredivisie

18:00 Novasports 2HD Κλερμόν – Λιλ Ligue 1

18:15 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λάτσιο – Ίντερ Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Ντινάμο Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:15 Novasports Start Λας Πάλμας – Τενερίφη Β’ Ισπανίας

19:20 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπρέντφορντ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 1HD Λεβάντε – Χετάφε La Liga

19:30 Novasports Prime Γκλάντμπαχ – Στουτγάρδη Bundesliga

19:45 Novasports 4HD Χέρενφεϊν – Άγιαξ Eredivisie

20:00 ΕΡΤ3 Basket League Basket League

20:15 COSMOTE SPORT 8 HD Τουρκ Τέλεκομ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

20:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός – Ιωνικός Super League

20:45 Eurosport 1 Home Nations Series| Οπεν Β. Ιρλανδίας Σνούκερ

20:50 Eurosport 2 Superbike Αργεντινή

21:00 Novasports 5HD Βίρτους Μπολόνια – Τριέστε Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπούργκος – Βαλένθια ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μίλαν – Βερόνα Serie A

22:00 Eurosport 2 Global Champions Tour Ιππασία

22:00 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Τσβόλε Eredivisie

22:00 Novasports 2HD Λιόν – Μονακό Ligue 1

22:50 Novasports 6HD Λος Άντζελες – Σαν Χοσέ MLS

23:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Indian Wells