Τοπική Κατηγορία: Βαθμολογίες, αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής

0
81
SAMSUNG CSC

Βαθμολογία Α’ ομίλου

ΟμάδαΒαθμοίΑγΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΝΛΑΚΩΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΡΤΗΣ62200121
2.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ62200100
3.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ3110031
4.ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 20213110010
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ0200217
6.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ0200207
7.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ02002112

2η αγωνιστική

ΠΑΣ Σπάρτης 3 – 1 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου, Αμυκλών

Γκολ: το 1 – 0, το 2 – 0 με πέναλτι

Α.Ε. Λογκανίκου 3 – 1 τελικό ΠΑΟ Σμύνους, γήπεδο Λογγάστρας

Α.Ο. Κροκεών 0 – 6 τελικό Αμυκλιακός (0 – 1 ημίχ)

γήπεδο Δαφνίου

Γκολ: Τσακωνάκος το 0 – 1 στο 20′, Αμιρσώνης το 0 – 2 στο 54′,

Γεωργαντάς Σταύρος το 0 – 3 στο 64′, Γεωργαντάς Σταύρος το 0 – 4 στο 67′

Γεωργαντάς Σταύρος το 0 – 5 στο 75′, Πλατάνας το 0 – 6 στο 85′.

Αμυκλιακός: Τρακάκης, Τσακωνάκος, Κατσιαφούρος, Χριστάκης (46′ Ζώης), Θεοδωρόπουλος (Φατούρος), Πλατάνας, Λάσκος (46′ Αμιρσώνης), Βαχαβιώλος, Ρασσιάς Στέφανος (46′ Πάντος), Γεωργαντάς Σταύρος, Ρασσιάς Λεωνίδας (Σπυρόπουλος Γιάννης).

Βαθμολογία Β’ ομίλου

ΟμάδαΒαθμοίΑγΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.62200151
2.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ6220042
3.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ3110010
4.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ3210177
5.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ0200217
6.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ0100123
7.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ02002010

2η αγωνιστική

Ήφαιστος Βρονταμά 1 – 0 τελικό Τρινασιακός (0 – 0 ημίχ), γήπεδο Βρονταμά

Γκολ: Μάντης το 1 – 0 στο 56′.

35′ Καλογιάννης κέρδισε πέναλτι, Λαμπρινός το εκτέλεσε στο δοκάρι η μπάλα.

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδημας Χ,Τσαρουχας Δ,Φεριζης Α,Τσαρουχας Μ,Μαντης Σ,Φεριζης Ι,Πετρουλιας Μ,Καλογιαννης Γ,Τσικαρης Η,Λαμπρινος Γ,Μαλτεζος Κ.

Πανγυθεατικός 6 – 1 τελικό Α.Ο. Μυρτέας (4 – 0 ημίχ)

Νέο Δημοτικό Στάδιο Γυθειου

Πανγυθεατικός: Ρηγάκος, Πετρόπουλος, Kωστάκος, Διαμαντάκος, Γιαννόπουλος, Αναστασάκος, Μπουρελάκος, Κουτσιουμάρης, Μπερδούσης, Ξιφαράς, Μπουτσικάρης. έπαιξαν και Τσίγκος Περικλής, Χρυσικάκος, Σκουλαρικος Παναγιώτης. 

Γκολ: Ξιφαράς το 1 – 0, Κουτσιουμάρης το 2 – 0 με πέναλτι,

Μπουτσικάρης το 3 – 0 στο 31′, Κουτσιουμάρης το 4 – 0 στο 40′,

Χριστάκος το 4 – 1 στο 50′, Μπουτσικάρης το 5 – 1 στο 55′,

Γιαννόπουλος το 6 – 1 στο 68′.

Αίαντας Ευρώτα 1 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 0 ημίχ)

Έλους “Β. Μιχελάκος”

Γκολ: Μπόγρης Γεώργιος το 1- 0 στο 15′.

Αίαντας Ευρώτα: Πιερράκος, Ταγκλής, Γουρδομιχάλης Π., Γορανίτης, Τσιριγώτης Β., Ντέρνοβα, Τσιριγώτης Τ., Μπόγρης, Ρουμπής, Γουρδομιχάλης Α., Μανωλάκος.

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης: Μπέμπης Αθ., Συριόπουλος, Αλεξάκης, Μπόκος, Ντέντες, Παρασκευόπουλος, Μπέμπης Ι., Κατσιαφούρος, Μανιατάκος Ι., Σάκκαρης, Χρονόπουλος.

 

Βαθμολογία Γ’ ομίλου

ΟμάδαΒαθμοίΑγΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΜΟΛΑΪΚΟΣ62200130
2.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ4211031
3.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ4211021
4.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ3210125
5.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ3210172
6.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ2202022
7.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ0200207
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ02002011

2η αγωνιστική

Tαξιάρχες Νιάτων 6 – 0 τελικό Βοίας Νεάπολης (5 – 0 ημίχ), γήπεδο Γλυκόβρυσης

AΠΟ Βελιών 1 – 1 τελικό Α.Ε. Δήμου Ασωπού, γήπεδο Μονεμβάσιας

Eθνικός Βατίκων 0 – 2 τελικό Κάστρο Γερακίου (0 – 1 ημίχ), Δημ. Στάδιο Νεάπολης

Μολαϊκός 4 – 0 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας , Δημοτικό Στάδιο Μολάων

Γκολ: Χατζησημιώτης Άγγελος το 1 – 0 με πέναλτι στο 6′, Αβδούλλος το 2 – 0 στο 12′,

Αβδούλλος το 3 – 0 στο 18′, Κουτρουλάκης Αλεξ. το 4 – 0 στο 48′,