Super League 2: Οι διαιτητές της πρώτης αγωνιστικής

0
35

Πλησιάζει η πρεμιέρα της Super League 2 με τις ομάδες να μαθαίνουν και τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις τους. Στο μεγάλο ντέρμπι για τον Βόρειο όμιλο το Σάββατο (06/11) στις 15:00 ο Ολυμπιακός Β’ υποδέχεται τον ΠΑΟΚ Β’ με τον Χρήστο Βεργέτη από την Ένωση Αρκαδίας να είναι ο διαιτητής του αγώνα.

 

Αναλυτικά οι διαιτητές της πρεμιέρας:

Βόρειος Όμιλος
Σάββατο 6 Νοεμβρίου (15:00)

Ολυμπιακος Β’ -ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Βόρειος Όμιλος
Κυριακή 07 Νοεμβρίου (15:00)

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Αϊνάλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ηρακλής-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)
4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Απόλλων Πόντου-Καβάλα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Ματσούκας (Αιτ/νιας)

Πιερικός-Ξάνθη
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Μανάσης (Τρικάλων)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

 

Νότιος Όμιλος
Σάββατο 06 Νοεμβρίου (14:45)

Ρόδος-Εργοτέλης
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών), Ισσά (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Νότιος Όμιλος
Κυριακή 07 Νοεμβρίου (15:00)

Καλλιθέα-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Νταούλας (Δυτικής Αττικής)

Αιγάλεω-Χανιά
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτικής Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Ηρόδοτος-Διαγόρας
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Επισκοπή-Καραϊσκάκης Άρτας
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηλείας)
4ος:Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)

Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Νικολάου (Αθηνών)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β’-Καλαμάτα
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)
4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

ΠΗΓΗ: mikriliga.com