Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων σε όλους τους ομίλους 14/11

0
39

Από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας ανακοινώνονται οι διαιτητές, Βοηθοί Διαιτησίας και Παρατηρητές των αγώνων της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

1ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ.ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (ΕΒΡΟΥ) Π.Ο. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

14/11/2021 15:00 Δ.Σ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ) ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ Ν.ΜΕΓΑ ΑΛΕΞ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΕΜΙΝ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

14/11/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ) ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΞΑΝΘΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14/11/2021 15:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΓΚΙΟΣΙ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

14/11/2021 15:00 Δημοτικό Γήπεδο Σοχού (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ) ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΟΦ Μ.ΑΛΕΞ ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΦΕΡΑΤΟΓΛΟΥ ΣΕΖΕΡ ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΕΘΝ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ (ΚΟΖΑΝΗΣ) ΚΟΖΑΝΗ ΦΣ ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΚΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

14/11/2021 15:00 Γήπεδο “Α.Π.Σ. Ο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡ/ΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΕΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΕΣΒΟΥ ΧΩΛΑΝΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ Π.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ (ΠΕΛΛΑΣ) ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ Α.Ο. ΜΠΟΥΡΟΥΤΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΑΜΑ (ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΠΟ ΝΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14/11/2021 – ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (ΛΑΡΙΣΑΣ) ΠΟ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΟΕ ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ MATAIOYTAI 

14/11/2021 15:00 ΓΗΠ. AEL FC ARENA ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΓΗΠ.ΦΗΚΗΣ (ΤΡΙΚΑΛΩΝ) ΦΗΚΗΣ ΠΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΛΙΑΜΙΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ (ΠΙΕΡΙΑΣ) ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

4ος Όμιλος: 

14/11/2021 – ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ (ΖΑΚΥΝΘΟΥ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΑΔΟΥ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ (ΠΡΕΒΕΖΗΣ-ΛΕΥΚΑΔΟΣ) ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑ/ΚΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ ΤΖΟΒΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΑΤΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΙΟΣ ΑΙΤΩΛΟΚΑΡΝΑΝΙΑ

14/11/2021 – ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΛΟΥΤΡΟΥ (ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ) ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΛΟΥΤΡΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ MATAIOYTAI

14/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ” (ΗΛΕΙΑΣ) ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΡΙΝΙΑΚΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

14/11/2021 15:00 Στάδιο «Κώστας Δαβουρλής» (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε ΠΑΤΡΩΝ ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14/11/2021 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ (ΑΧΑΙΑΣ) ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

5ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΘΗΡΑΣ (ΚΥΚΛΑΔΩΝ) ΑΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ ΑΠΣ ΣΚΑΛΛΑΣ Ο ΑΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α.Ε ΜΥΚΟΝΟΥ ΚΑΦΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

14/11/2021 15:00 Α΄ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΑΘΗΝΩΝ) ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΦΟΙΝΙΞ Ν.ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΥΚΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΪΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ (ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ) ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΣΤΡΟΥΣ (ΑΡΚΑΔΙΑΣ) ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ “Δ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ” (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΛΟΡΕΝ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΘΕΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

14/11/2021 15:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΑΡΑΒΑ ΑΠΟ ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΒΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

7ος Όμιλος: 

14/11/2021 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ (ΠΕΙΡΑΙΩΣ) ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΚΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΑΡΗΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ) ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΜΟΥ ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

14/11/2021 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΑΕ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

14/11/2021 15:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΜΥΡΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΙΟΥ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΓΙΑΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ (ΧΑΝΙΩΝ) ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

14/11/2021 15:00 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ) ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΡΟΥΦ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΛΙΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

14/11/2021 15:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΣΙΘΙΟΥ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΠΟΡΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ