Super League 2: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

0
30

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις σε Βορρά και Νότο της 2ης αγωνιστικής της Super League 2.

Super League 2 – 2η αγωνιστική
Κυριακή 14/11 – 15:00

Βόρειος όμιλος

Θεσπρωτός-Πιερικός
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Παρατηρητής: Πουλημάς (Κερκύρας)

Καβάλα-Αναγέννηση Καρδίτσας (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)
Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

Νίκη Βόλου-Βέροια (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)

ΠΑΟΚ Β-Πανσερραϊκός (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)

ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Β ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

Νότιος όμιλος

Παναθηναϊκός Β-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Καραϊσκάκης-Κηφισιά (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)
4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Κουζάκης (Θεσσαλίας)

Εργοτέλης-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος
Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

Διαγόρας-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Χανιά-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Κατσιδώνης (Δωδ/νήσου)

Ζάκυνθος-Αιγάλεω (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)
Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφαλληνίας/Ιθάκης

ΟΦ Ιεράπετρας-Καλλιθέα (Σάββατο 13/11 – 15:00)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

ΠΗΓΗ: mikriliga.com