Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14 Νοεμβρίου

0
40

08:30 ΕΡΤ1 38ος Μαραθώνιος Αθήνας

09:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Προθέρμανση

10:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Προθέρμανση

10:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Προθέρμανση

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana – Αγώνας

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana – Αγώνας

14:20 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana – Αγώνας

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ – Χούμπερτ Χούρκατς ATP Finals Τορίνο

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός Β – AEK B Super League 2

15:00 Eurosport 2 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

15:45 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σλοβενία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Αστάνα VTB United League

17:00 Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Άνδρες

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ηρακλής Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Περιστέρι Basket League

18:00 ΕΡΤ Sports 3 Ελλάδα – Πορτογαλία Προκριματικά Eurobasket Γυναικών

18:00 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός League Cup Νίκος Σαμαράς

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 – Grand Prix Σάο Πάουλο Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βόρεια Μακεδονία – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Λουξεμβούργο – Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτογαλία – Σερβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βαρέζε Lega Basket Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Guadalajara Round Robin

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ – Ματέο Μπερετίνι ATP Finals Τορίνο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA