Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 5 Δεκεμβρίου

0
72

09:00 Eurosport 2 Μαραθώνιος Βαλένθια

10:10 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

11:50 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

12:45 Eurosport 1 Σκι Ανώμαλου Δρόμου Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

13:35 Eurosport 1 Έστερσουντ | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νταντί Γιουνάιτεντ – Σέλτικ Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports Prime Σεντ Ετιέν – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 6HD Μπέρσοτ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 4HD Ανόβερο – Αμβούργο Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:45 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ

14:45 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός Β’ – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ Β’ – Αναγέννηση Καρδίτσας Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:55 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

15:00 Novasports Start Κόμο – Πίζα Serie Β Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Εσπανιόλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports 1 Ψυχικό – Καβάλα Α2 Μπάσκετ

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άρσεναλ – Τσέλσι Vitality FA Cup Γυναικών Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λιντς – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βενέτσια – Ελλάς Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD Σπέτσια – Σασουόλο Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Τότεναμ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports PrimeΜονακό – Μετς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

16:05 Eurosport 1 Έστερσουντ | Άνδρες Δίαθλο

16:20 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία – 3ος αγώνας

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League Μπάσκετ

16:30 Novasports 5HD ΚΠΡ – Στόουκ EFL Championship Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Στουτγάρδη – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 1 Άλμα με σκι Βίσλα | Άνδρες Σκι

17:00 Novasports 6HD Τελικός Davis Cup by Rakuten Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Καλλιθέα – Λεβαδειακός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Περιστέρι Basket League Μπάσκετ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ιωνικός – ΠΑΟΚ Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Έλτσε – Κάδιθ La Liga Ποδόσφαιρο

17:45 Novasports Start Φέγενορντ – Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σότσι – Κράσνονταρ Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 4HD Μπρίντιζι – Αρμάνι Μιλάνο Lega Basket Serie A Μπάσκετ

18:05 Novasports 2HD Νις – Στρασβούργο Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:20 Eurosport 2 Άλμα με σκι Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άστον Βίλα – Λέστερ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαμπντόρια – Λάτσιο Serie A Ποδόσφαιρο

19:15 COSMOTE SPORT 6 HD Σάλφορντ Σίτι – Τσέστερφιλντ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

19:20 Eurosport 1 Αλπικό σκι Λέικ Λουίζ | Γυναίκες Σκι

19:30 EΡΤ 2 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας Αγώνας

19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 5HD Σταντάρ Λιέγης – Σαρλερουά Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Λεβάντε – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Άρης – Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ

20:00 ΕΡΤ3 Κολοσσός – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Τζένοα Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Μπορντό – Λιόν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 5HD Φιλαντέλφεια – Νιου Γιορκ Σίτι MLS Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Θέλτα – Βαλένθια La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Κλίβελαντ Καβαλίερς – Γιούτα Τζαζ NBA Μπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπράγκα – Εστορίλ Liga Portugal Ποδόσφαιρο

22:30 Eurosport 1 UK Championship Σνούκερ