Super League 2: Οι διαιτητές της 7ης αγωνιστικής

0
34

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 7ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Super League 2 σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

Super League 2 – 7η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

Σάββατο 11/12 – 14:45

Βέροια-Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί:Αηνάλης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος:Μέγας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Γκάγκας (Λάρισας)

Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Νταβέλας (Μακεδονίας)
4ος:Τακίδης (Κιλκίς)
Παρατηρητής: Τρύφων (Δράμας)

Πιερικός-ΠΑΟΚ Β
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί:Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Σταμούλης (Μακεδονίας)

Ξάνθη-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί:Αναστασιάδης (Σερρών), Σάββας (Σερρών)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Παρατηρητής: Στρατούδης (Έβρου)

Θεσπρωτός-Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Μπούμπας (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

Καβάλα-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Πολχρόνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

Κυριακή 12/12 – 14:45

Ηρακλής-Ολυμπιακός Β’
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πράχαλης (Κοζάνης)
4ος: Πουλικίδης (Δράμας)
Παρατηρητής: Κωτούλας (Κιλκίς)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Τρίκαλα
Διαιτητής:Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών), Κορώνας (Πειραιά)
4ος: Μπαΐλης (Πρέβεζας – Λευκάδας)
Παρατηρητής: Κωνσταντίνου (Αιτ/νίας)

Νότιος Όμιλος

Σάββατο 11/12 – 14:45

Ρόδος-Καλλιθέα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
4ος:Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Δροσινός (Πειραιά)

Επισκοπή-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων)
4ος: Κουκουράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Μητροφάνης (Αθηνών)

Κηφισιά-Ζάκυνθος
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Κασκαντίρη (Δυτικής Αττικής)

Καλαμάτα-Διαγόρας
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πλάκας (Δυτικής Αττικής), Νιδριώτης (Αθηνών)
4ος: Ψύχουλας (Βοιωτίας)
Παρατηρητής: Κυρίου (Αρκαδίας)

Καραϊσκάκης Άρτας-Εργοτέλης
Διαιτητής: Νικολάου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορίνθου), Τριαντάφυλλος (Κορίνθου)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Λιόλιος (Λάρισας)

Σάββατο 11/12-17:00

Λεβαδειακός-Αιγάλεω
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Ισσά (Αθηνών)
4ος: Στάμος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Μαργαρίτη (Ευβοίας)

Κυριακή 12/12 – 14:45

ΑΕΚ Β-Χανιά
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Ισακωβίδης (Λακωνίας)
4ος: Αντωνίου (Αχαΐας)
Παρατηρητής: Συμεωνίδης (Σάμου)

Παναθηναϊκός Β-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής:Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)
4ος:Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)