Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 18 Δεκεμβρίου

0
36

10:20 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

11:15 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Βαλ ντ’Ιζέρ | Γυναίκες Σκι

12:20 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Δρέσδη | Άνδρες και Γυναίκες Σκι

12:30 ΕΡΤ3 Διομήδης Άργους – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

12:45 Eurosport 1 Αλπικό Σκι Βαλ Γκαρντένα | Ανδρες Σκι

14:00 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 Novasports 6HD Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

14:30 Novasports 2HD Μίντλεσμπρο – Μπόρνμουθ EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Ράμσαου | Άνδρες Σκι

14:50 Eurosport 2 Ελεύθερο σκι Αλπ Ντ’ Ουέζ | Ανδρες και Γυναίκες Σκι

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νίζνι Νόβγκοροντ – Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2021 Σαποβάλοφ-Nαδάλ 3η θέση ανδρών Τένις

15:00 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Αλαβές La Liga Ποδόσφαιρο

15:50 Eurosport 1 Λε Γκραν Μπορνάν | Ανδρες Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αταλάντα – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

16:15 Eurosport 2 Leeuwarden Κέρλινγκ

16:30 Novasports Start Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Γκρόιτερ Φιρτ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Χόφενχαϊμ – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μάντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 2HD Λειψία – Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:45 Eurosport 1 Άλμα με σκι Ενγκελμπεργκ | Άνδρες Σκι

17:00 ΕΡΤ3 Βέροια – Πανσερραϊκός Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Mubadala World Tennis Championship 2021  Μάρεϊ-Ρούμπλεφ Τελικός ανδρών Τένις

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 Novasports News Νότιγχαμ Φόρεστ – Χαλ EFL Championship Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άστον Βίλα – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουότφορντ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαουθάμπτον – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 4 Απόλλων Πάτρας – Λάρισα Basket League Μπάσκετ

17:15 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 Novasports 6 HD Β’ ημιτελικός Παγκόσμιο πρωτάθλημα συλλόγων – βόλεϊ γυναικών

18:30 ONE Channel Ολυμπιακός – Κίνεφ Ευρωπαϊκό Σούπερ Καπ Γυναικών Πόλο

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Χιούστον Ρόκετς NBA Μπάσκετ

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπολόνια – Γιουβέντους Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Ατρόμητος Αθηνών Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Χέρτα – Ντόρτμουντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 2HD Λιλ – Οσέρ Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Μπαρτσελόνα – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 Κορτίνα ντ’ Αμπρέτσο | Άνδρες και Γυναίκες Σνόουμπορντ

20:00 ΕΡΤ3 Λαύριο – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

20:55 Eurosport 1 Παγκόσμιο Γκραν Πρι Σνούκερ

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλαγα – Μπανταλόνα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Ουντινέζε Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Ρεν – Λοριάν Κύπελλο Γαλλίας Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ζιλ Βισέντε – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal  Ποδόσφαιρο