Τοπικό Λακωνίας: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 12ης αγωνιστικής

SAMSUNG CSC

Α’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ2610820463
2.Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ23107212910
3.Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 202120106223810
4.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ15115061931
5.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ11103251721
6.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ510127834
7.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ2110291260

 

Α.Ο. Σπάρτη 2 – 2 τελικό Αμυκλιακός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πλατάνας το 0 – 1 στο 50′, Πλατάνας το 0 – 2 στο 60′,

Χριστάκης το  1- 2 στο 62′, Μπάλλιου το 2 – 2 στο 79′.

Α.Ο. Σπάρτη: Μηνακακης, Μπαλλιου, Χαντζης, Σακελλαριου,Κατσουλης, Λαζαριδης, Χιος, Χριστακης, Τσαρουχας, Ορφανακος, Μητροπουλος.

Επαιξαν επισης Χαντζηστραβος, Βασιλειου, Μπακιρτιδης, Σουλτανης, Μοναστηρακης

Αμυκλιακός:

Α.Ο. Κροκεών 6 – 4 τελικό ΠΑΟ Σμύνους 

Α.Ε. Λογκανίκου 1 – 4 ΠΑΣ Σπάρτης

Β’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.2810910353
2.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ2411731306
3.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ2010622177
4.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ16105142715
5.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ11103252128
6.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ411119935
7.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ0100010348

 

Αίαντας Ευρώτα 0 – 1 τελικό Πανγυθεατικός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Πλεμμένος το 0 – 1 στο 65′

Πανγυθεατικός: Πανγυθεατικού ΓΣ:(Σταύρος Μανιάτης) Καβαλιώτης, Κωστάκος, Πετρόπουλος, Χρυσικακος, Αναστασάκος, Πλεμμένος, Γιαννόπουλος, Κουτσιουμάρης, Διαμαντάκος, Μπουρελακος(C), Ξιφαρας

Ήφαιστος Βρονταμά 3 – 1 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: 1-0 5′ Πετρουλιας Μ, με αυτογκόλ το 1 – 1 στο 27′, 2-1 71′ Καλογιαννης Γ

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδημας Χ, Τσαρουχας Δ,Τσαρουχας Μ, Τσικαρης Η, Μαντης Σ, Φεριζης Ι, Πετρουλιας Μ, Καλογιαννης Γ, Νικολαρος Γ,Νικολοπουλος Δ, Μαλτεζος Κ.

Α.Ο. Αγ. Βασιλείου Γυθείου 5 – 1 Τρινασιακός

Γ’ όμιλος

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπΉττεςΥπέρΚατά
1.ΜΟΛΑΪΚΟΣ34121110500
2.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ24128042716
3.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ17124532014
4.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ13124171035
5.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ12122641314
6.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ12123361021
7.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ12123361625
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ10123181132

 

Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.4-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2