Τοπικό Λακωνίας: Τα play off ξεκίνησαν. Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε.

Την Δευτέρα 7 Φεβρουαρίου 2022 και ώρα 18:00, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Α.Ε.Κ. Ε.Π.Σ. Λακωνίας έγινε η κλήρωση της σειράς των αγώνων της τελικής φάσης καθώς και των αγώνων κατάταξης σύμφωνα με την προκήρυξη του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας περιόδου 2021-2022.

Τo isports.gr σας μεταφέρει ζωντανά την κλήρωση των αγώνων Play off για την ανάδειξη του πρωταθλητή Λακωνίας της περιόδου 2021-22 και όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την διεξαγωγή των Play off.

Α.Ο. Σπάρτη, Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης, 3

Αμυκλιακός, Αμυκλών, 4

Ήφαιστος Βρονταμά, Βρονταμά, 2

Κάστρο Μονεμβάσιας, Μονεμβάσιας, 5

Μολαϊκός, Δημοτικό Στάδιο Μολάων, 1

Πανγυθεατικός, Δημοτικό Στάδιο Γυθείου, 6

Οι περισσότεροι αγώνες θα γίνονται Κυριακή, οι αγώνες των Play off ξεκινούν από την Κυριακή 13 Φεβρουαρίου.

Και τις Απόκριες θα διεξαχθούν αγώνες.

Θα ξεκινούν 15:30 και αργότερα 16:00. Ολοκληρώνεται την Κυριακή πριν από την Μεγάλη Εβδομάδα.

Αρκεί να μην υπάρχουν ζητήματα COVID 19 και να βρεθούν ημερομηνίες και για την διεξαγωγή των αγώνων Κυπέλλου Λακωνίας.

Play off για την άνοδο στη Γ’ Εθνική

ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ, ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ, ΕΠΣ ΑΧΑΪΑΣ, ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ, ΕΠΣ
ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ, ΕΠΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΕΠΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

ΠΑΤΗΣΤΕ F5 ανά τακτά διαστήματα για να ενημερώνετε το άρθρο.

1η αγωνιστική – Κυριακή 13 Φεβρουαρίου

4 x 1   Αμυκλιακός – Μολαϊκός

5 x 3   Κάστρο Μονεμβάσιας – Α.Ο. Σπάρτη

6 x 2   Πανγυθεατικός – Ήφαιστος Βρονταμά

2η αγωνιστική – Κυριακή 20 Φεβρουαρίου

1 x 5   Μολαϊκός – Κάστρο Μονεμβάσιας

2 x 4   Ήφαιστος Βρονταμά – Αμυκλιακός

3 x 6   Α.Ο. Σπάρτη – Πανγυθεατικός

3η αγωνιστική – Κυριακή 27 Φεβρουαρίου

5 x 6  Κάστρο Μονεμβάσιας – Πανγυθεατικός

3 x 4  Α.Ο. Σπάρτη – Αμυκλιακός

1 x 2  Μολαϊκός – Ήφαιστος Βρονταμά

4η αγωνιστική – Κυριακή 6 Μαρτίου

2 x 3  Ήφαιστος Βρονταμά – Α.Ο. Σπάρτη

4 x 5  Αμυκλιακός – Κάστρο Μονεμβάσιας

6 x 1  Πανγυθεατικός – Μολαϊκός

5η αγωνιστική – Κυριακή 13 Μαρτίου

3 x 1  Α.Ο. Σπάρτη – Μολαϊκός

5 x 2  Κάστρο Μονεμβάσιας – Ήφαιστος Βρονταμά

6 x 4  Πανγυθεατικός – Αμυκλιακός

Δεύτερος Γύρος

6η αγωνιστική – Κυριακή 20 Μαρτίου

1 x 4   Moλαϊκός – Αμυκλιακός

3 x 5   Α.Ο. Σπάρτη – Κάστρο Μονεμβάσιας

2 x 6   Ήφαιστος Βρονταμά – Πανγυθεατικός

7η αγωνιστική – Κυριακή 27 Μαρτίου

5 x 1  Κάστρο Μονεμβάσιας – Μολαϊκός

4 x 2  Αμυκλιακός – Ήφαιστος Βρονταμά

6 x 3  Πανγυθεατικός – Α.Ο. Σπάρτη

8η αγωνιστική – Κυριακή 3 Απριλίου

6 x 5  Πανγυθεατικός – Κάστρο Μονεμβάσιας

4 x 3  Αμυκλιακός – Α.Ο. Σπάρτη

2 x 1  Ήφαιστος Βρονταμά – Μολαϊκός

9η αγωνιστική – Κυριακή 10 Απριλίου

3 x 2   Α.Ο. Σπάρτη – Ήφαιστος Βρονταμά

5 x 4   Κάστρο Μονεμβάσιας – Αμυκλιακός

1 x 6   Μολαϊκός – Πανγυθεατικός

10η αγωνιστική – Κυριακή 17 Απριλίου

1 x 3  Μολαϊκός – Α.Ο. Σπάρτη

2 x 5  Ήφαιστος Βρονταμά – Κάστρο Μονεμβάσιας

4 x 6  Αμυκλιακός – Πανγυθεατικός

.