Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 12 Φεβρουαρίου

12:30 ΕΡΤ3 Δράμα – Διομήδης Άργους Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 Novasports 6 Μαρία Σάκκαρη –  Ίρινα Μπέγκου Τουρνουά Αγίας Πετρούπολης Τένις

14:30 Novasports 2HD Χάντερσφιλντ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 2 Παναθηναϊκός Β’ – Κηφισιά Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Κάντιθ – Θέλτα La Liga Ποδόσφαιρο

15:45 ΕΡΤ2 Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Πεκίνο 2022 Χόκεϊ επί πάγου

16:00 COSMOTE SPORT 6 Στέφανος Τσιτσιπάς- Γίρι Λεχέτσκα  Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports News Γκρόιτερ Φιρτ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Γκλάντμπαχ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Απόλλων Πάτρας – Κολοσσός Ρόδου Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Περιστέρι – Ηρακλής Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Καλαμάτα – ΑΕΚ Β’ Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γουότφορντ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπρέντφορντ – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Έβερτον – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Μονπελιέ – Λιλ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:00 Star Κεντρικής Ελλάδας ΑΟ Λαμίας – Αίας Ευόσμου Α1 Γυναικών Volley League Βόλεϊ

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νάπολι – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Βαγιεκάνο – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Ιωνικός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Νόριτς – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 Λάρισα – ΑΕΚ Basket League Μπάσκετ

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπενφίκα – Σάντα Κλάρα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 2022 Τουρνουά Ρότερνταμ Τένις

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ράιν Νέκαρ – Έρλανγκεν Liqui Moly Bundesliga Χάντμπολ

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Μπανταλόνα – Τενερίφη ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Τορίνο – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Εστορίλ – Τοντέλα Liga Portugal Ποδόσφαιρο