Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 5 Μαρτίου

10:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Grand Prix of Qatar – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ελλάδα – ΤζαμάικαDavis Cup

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2  Grand Prix of Qatar – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

12:10 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Grand Prix of Qatar – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

12:30 ΕΡΤ3 Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών Play-off

14:00 ΕΡΤ Sports 1 Ολυμπιακός – Πανιώνιος Πόλο

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Λιντς Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports Start Φούλαμ – Μπλάκμπερν EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3 Ιεράπετρα ΟΦ – Λεβαδειακός Greek Super League 2

15:00 Novasports 1HD Οσασούνα – Βιγιαρεάλ La Liga

15:20 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουντινέζε – Σαμπντόρια Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Grand Prix of Qatar – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

16:30 Novasports News Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Λειψία – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Χέρτα – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Βόλφσμπουργκ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30 Novasports 2HD Μπάγερν Μονάχου – Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

16:55 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Μηχανοκίνητα

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νόριτς – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Άστον Βίλα – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γουλβς – Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νιούκαστλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ2 Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου 1η μέρα

17:00 ΕΡΤ Sports 2 Κολοσσός – Άρης Basket League

17:15 Novasports 1HD Εσπανιόλ – Χετάφε La Liga

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρόμα – Αταλάντα Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 5HD Κορτράικ – Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Βαλένθια – Γρανάδα La Liga

19:30 Novasports Prime Στουτγάρδη – Γκλάντμπαχ Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτιμονένσε – Μπενφίκα Liga Portugal

20:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – ΠΑΟΚ Basket League

21:00 Novasports 4HD Τρεβίζο – Φορτιτούντο Μπολόνια Lega Basket Serie A

21:30 Novasports 3HD Νυρεμβέργη – Αμβούργο Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Κάλιαρι – Λάτσιο Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

22:00 Novasports 5HD Φέγενορντ – Χρόνιγκεν Eredivisie

22:00 Novasports 2HD Νις – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Αρούκα Liga Portugal