Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 16 Απριλίου

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κάλιαρι – Σασουόλο Serie  Α Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 Νταβίντοβιτς Φοκίνα – Ντιμιτρόφ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ3 Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Novasports 1HD Έλτσε – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

15:00 ΕΡΤ Sports 4 Πανερυθραϊκός – Χαρίλαος Τρικούπης Α2 Μπάσκετ

15:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ουντινέζε – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο

15:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαμπντόρια – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Σμύρνης – Βόλος ΝΠΣ Super League  Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Αουγκσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Μάιντς – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Φράιμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD 2022 Στέφανος Τσιτσιπάς-Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Περιστέρι – Άρης Basket League Mπάσκετ

17:00 ΕΡΤ Sports 3 Ηρακλής – Κολοσσός Ρόδου Basket League  Mπάσκετ

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σαουθάμπτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γουότφορντ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ3 Αιγάλεω – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Αλαβές – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φιορεντίνα – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

17:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ FA Cup Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σπαρτάκ Μόσχας – Ρούμπιν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Βαλένθια – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης Super League  Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντάλας Μάβερικς – Γιούτα Τζαζ NBA Playoffs Mπάσκετ

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – Λάρισα Basket League Mπάσκετ

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

21:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 4HD Τρεβίζο – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Mπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Λιλ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 1HD Χετάφε – Βιγιαρεάλ Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μέμφις Γκρίζλις – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Playoffs Mπάσκετ

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Πορτιμονένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο