Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής του Πάσχα 24/4

09:45 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ίμολα, Ιταλία – Feature Race

10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 1

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2022 Ίμολα, Ιταλία – Feature Race

11:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Grande Premio de Portugal – Προθέρμανση

11:35 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Grande Premio de Portugal – Προθέρμανση

11:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 1

12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Grande Premio de Portugal – Προθέρμανση

12:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 1

13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Grande Premio de Portugal – Αγώνας

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Φιορεντίνα Serie A

14:00 Novasports Prime Ρεν – Λοριάν Ligue 1

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC SS20

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Grande Premio de Portugal – Αγώνας

15:10 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 2

15:30 Novasports 1HD Φέγενορντ – Ουτρέχτη Eredivisie

15:55 ΕΡΤ2 Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνια Αγώνας

16:00 Novasports Prime Νις – Τρουά Ligue 1

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2022 – Γκραν Πρι Εμίλια Ρομάνια Αγώνας

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπέρνλι – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Νάπολι Serie A

16:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 2

16:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Grande Premio de Portugal – Αγώνας

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ρος Κάουντι – Σέλτικ Scottish Premiership

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ολλανδία – Ελλάδα EHF Euro Γυναικών

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Barcelona Open

17:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Grande Premio de Portugal – Eλεύθερα δοκιμαστικά 2

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD Red Bull MotoGP Rookies Cup 2022 Πορτιμάο, Πορτογαλία – 2ος αγώνας

18:05 Novasports 2HD Λιλ – Στρασβούργο Ligue 1

18:30 Novasports Prime Χέρτα – Στουτγάρδη Bundesliga

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τζένοα – Κάλιαρι Serie A

19:30 Novasports 5HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Τενερίφη ACB Liga Endesa

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σικάγο Μπουλς – Μιλγουόκι Μπακς NBA Playoffs

20:15 Novasports 1HD Ίντερ Μαϊάμι – Ατλάντα MLS

21:00 ΕΡΤ Sports 1 Βραβεία Laureus

21:45 Novasports 4HD Νάπολι – Σάσαρι Lega Basket Serie A

21:45 Novasports 2HD Ρεμς – Μαρσέιγ Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Μίλαν Serie A

22:00 Novasports Prime Μπαρτσελόνα – Βαγιεκάνο La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ντένβερ Νάγκετς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA Playoffs