Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 11 Σεπτεμβρίου

EUROBASKET / ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: FIBA.COM / ONLY FOR EDITORIAL USE)

09:00 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, SS14

09:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3  Μόντσα, Ιταλία – Feature Race

10:10 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, SS15

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Μόντσα, Ιταλία – Feature Race

12:00 COSMOTE SPORT 7 HD World Padel Tour Κασκαΐς

13:00 COSMOTE SPORT ACROPOLIS RALLY WRC Acropolis Rally Greece, SS16

13:00 ΕΡΤ3 Ουκρανία – Πολωνία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αταλάντα – Κρεμονέζε Serie A

14:00 Novasports Prime Στρασβούργο – Κλερμόν Ligue 1

14:30 Novasports Start Βέστερλο – Άντερλεχτ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Ζαντχάουζεν Bundesliga 2

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD World Padel Tour Κασκαΐς

15:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μαγιόρκα La Liga

15:00 ΕΡΤ2 Formula 1 – Pre Race Μηχανοκίνητα

15:30 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Βάαλβαϊκ Eredivisie

15:45 ΕΡΤ1 Φινλανδία – Κροατία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 2022 – Grand Prix Ιταλίας Αγώνας

16:00 Novasports Prime Λοριάν – Ναντ Ligue 1

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο – Ουντινέζε Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λέτσε – Μόντσα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπολόνια – Φιορεντίνα Serie A

16:30 Novasports 3HD Κολωνία – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

17:15 Novasports 1HD Έλτσε – Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

18:00 ΕΡΤ2 Formula 1 – Post Race Μηχανοκίνητα

18:05 Novasports 2HD Ρεν – Οσέρ Ligue 1

18:15 Novasports Start ΣΠΑΛ – Βενέτσια Serie B

18:30 COSMOTE SPORT 6 HD Ελβετία – Ελλάδα CEV EuroVolley 2023

18:30 Novasports Prime Φράιμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Ελλάς Βερόνα Serie A

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD World Athletics Continental Tour Gold Memorial Borisa Hanzekovica

19:00 ΕΡΤ1 Σερβία – Ιταλία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD World Athletics Continental Tour Gold Memorial Borisa Hanzekovica

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Ελλάς Βερόνα Serie A

19:30 Novasports 6HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Γκενκ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ La Liga

21:00 Novasports Start Φέγενορντ – Σπάρτα Πράγας Eredivisie

21:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Άρης Super League

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

21:45 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Τσεχία Ευρωμπάσκετ Φάση των 16

21:45 Novasports 2HD Μονακό – Λιόν Ligue 1

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Σαλερνιτάνα Serie A

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις – Κονέκτικατ Σαν WNBA

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Βιγιαρεάλ La Liga

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ισπανία – Ελλάδα Socca World Cup

22:30 Eurosport 1 Κάσπερ Ρουντ – Κάρλος Αλκαράθ Τένις

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ρίο Άβε – Μπράγκα Liga Portugal