Α.Ο. Χρυσάφων: Διπλό στη Στεφανιά. Καλή συνέχεια στον Τρινασιακό.

Δείτε την ανάρτηση του Α.Ο. Χρυσάφων

ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ-Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ 1-3
+3 ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ 💪
Με το διπλό της νίκης έφυγε η ομάδα μας από το γήπεδο της Στεφανιας καθώς επικράτησε με 1-3 και πήρε τους τρείς πολύτιμους βαθμούς τις νίκης!
Η ομάδα μας δεν ξεκίνησε καλά το παιχνίδι και βρέθηκε να χάνει με 0-1 παρόλα αυτά βρήκε αντίδραση πήρε μέτρα στο γήπεδο και η ισοφάριση δεν άργησε με ωραία κίνηση του Κανιάδα αυτός πασαρε στο κατάλληλο χρόνο στο Λιακάκη και με πλασέ έκανε το 1-1 σκορ που έμεινε μέχρι το ημίχρονο!
Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας μπήκε δυνατά και στην πρώτη στημένη φάση από κόρνερ ο Λιακάκης εκτέλεσε και ο Μπαιμάς που είχε περάσει ως αλλαγή στο ημίχρονο πήγε στη πορεία της και έβαλε την ομάδα μπροστά στο σκορ με 1-2
Το τελικό 1-3 γράφτηκε από το Κανιάδα μετά από μακρινή μεταβίβαση του Γραμματικάκη κυνήγησε την μπαλα την τσιμπισε πριν τον αντίπαλο τερματοφύλακα και αυτή κατέληξε στα δίχτυα για το τελικό σκορ!
Καλή συνέχεια στην ομάδα του Τρινασιακου με υγεία !
Οι έντεκα της ομάδας μας: Γαλάτας Α. Κοκκινιάς Τσολαρίδης Γραμματικάκης Πατσουράκος©️ Μπουγας Τσοπελας Λιακάκης Κανιάδας Ψυχογιός Γκιζαριώτης
Αγωνίστηκαν επίσης: Μπαιμάς Μακρής Π. Μεντής Κοκκίνης