1ος όμιλος
Ομάδα | Βαθ | Αγ | Νίκ | Ισοπ | Ήτ | Υ | Κ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ | 33 | 11 | 11 | 0 | 0 | 61 | 6 |
2. | Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ | 20 | 11 | 6 | 2 | 3 | 26 | 19 |
3. | Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 23 | 18 |
4. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | 18 | 11 | 5 | 3 | 3 | 24 | 15 |
5. | ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 19 | 18 |
6. | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ | 15 | 11 | 4 | 3 | 4 | 22 | 18 |
7. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 15 | 59 |
8. | Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ | 3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 7 | 44 |
11η αγωνιστική
Α.Ο. Λογγάστρας 2 – 1 τελικό Α.Ε. Λογκανίκου (1 – 1 ημίχ)
Γκολ: Mακρής Ηλίας το 0 – 1 στο 9′, Γεωργαντάς Σταύρος το 1 – 1 στο 45′,
Μιχαλάκος Γιάννης το 2 – 1 στο 62′.
ΠΑΣ Σπάρτης Β’ 3 – 1 Ελπίδες Σπάρτης
Τρινασιακός 0 – 0 Απόλλων Ξηροκαμπίου
ΠΑΟ Σμύνους 1 – 3 Α.Ο. Χρυσάφων
12η αγωνιστική
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Σάββατο 28/01 15:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ, ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ Κυριακή 29/01 10:45
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄, ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00
2ος όμιλος
Ομάδα | Βαθ | Αγ | Νίκ | Ισοπ | Ήτ | Υ | Κ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | 25 | 9 | 8 | 1 | 0 | 28 | 4 |
2. | Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 17 | 4 |
3. | ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 | 5 |
4. | ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 12 | 13 |
5. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 16 |
6. | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 16 |
7. | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | 10 | 9 | 3 | 1 | 5 | 9 | 14 |
8. | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ | 9 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | 20 |
9. | Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 30 |
11η αγωνιστική
Πανγυθεατικός 4 – 1 τελικό Ατρόμητος Συκέας
Α.Ε. Δήμου Ασωπού 4 – 0 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης
Ταξιάρχες Νιάτων 3 – 0 άνευ αγώνα Α.Ο. Μυρτέας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου 2 – 0 τελικό Εθνικός Βατίκων (1 – 0)
Γκολ: Βλάχος Παντελής το 1 – 0, Μπατσάκης Γιώργος το 2 – 0.
12η αγωνιστική
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ, ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 28/01/23 00:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ, ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 28/01 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄, ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ, ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 29/01/23 15:00