Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αποτελέσματα 20ης αγωνιστικής

SAMSUNG CSC
ΟμάδαΒαθΑγΝΙσοπΉτΥΚ
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ542017308510
2.ΜΟΛΑΪΚΟΣ502016225813
3.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ392012354523
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ382011543918
5.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ362011364831
6.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ352011273932
7.Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ342011185224
8.Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021222071123447
9.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ142042141454
10.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ132041153160
11.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ102031162074
12.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3201019988

20η αγωνιστική

Αμυκλιακός 3 – 2 τελικό  Αίαντας Ευρώτα (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: με πέναλτι το 0 – 1 στο 13′, Θεοδωρόπουλος το 1 – 1 στο 37′,

Ζώης το 2 – 1 στο 47′, με πέναλτι το 2 – 2 στο 60′,

Λαζαρίδης το 3 – 2 στις καθυστερήσεις.

Αμυκλιακός: Τρακάκης, Τσακωνάκος, Bαχαβιώλος, Θεοδωρόπουλος, Ζώης, Σπυρόπουλος Βλάχος, Πλατάνας, Κρεββατάς, Ξιφαράς, Λάτσης

Κόκκινη: Αποβλήθηκε

Μολαϊκός 7 – 0 τελικό Βοίας Νεάπολης (5 – 0 ημίχ)

Γκολ: Χρ. Χατζησιμιώτης (2), Αν. Ζώταλης (2), Μπελεγρής, Θέμης Ζερβάκος, Κων. Χατζησιμιώτης
Στο 2ο ημίχρονο ο Βοιας Νεάπολης βγήκε στον αγωνιστικό χώρο με 8 παίκτες και στο 60ο λεπτό έμεινε με 6 παίκτες και ο διαιτητής διέκοψε τον αγώνα.

Κάστρο Μονεμβάσιας 2 – 2 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Φερίζης Ι. το 0 – 1 στο 7′, το 1 – 1 στο 14′,

Φερίζης Ι. το 1 – 2 στο 58′, με πέναλτι το 2 – 2 στο 82′

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδήμας Χρ,Τσίκαρης Η, Μπάλλιου Μ, Στυλιανάκος Ι, Μάντης Σ,
Φερίζης Ι(c), Πετρούλιας Μ, Βασιλούνης Δ, Κατσούλης Σ Κανελλάκης Γ, Καλογιάννης Γ.

Άρης Σκάλας 0 – 4 τελικό ΠΑΣ Σπάρτης (0 – 3 ημίχ)

Γκολ:  Κουλογεωργίου, Ηλιόπουλος, Αγαθίας. Τσαρούχας Σπύρος

Αποβλήθηκαν 3 παίκτες του Άρη Σκάλας και 1 του ΠΑΣ Σπάρτης, Ροντσέα, Τραϊφόρος, Χριστάκος, Παπασπυριδάκος.

Α.Ο. Σπάρτη 5 – 0 τελικό Α.Ο. Κροκεών

Γκολ: Σουχλέρης το 1 – 0 στο 15′, Αναγνωστόπουλος το 2 – 0,

Αναγνωστόπουλος το 3 – 0, Αναγνωστόπουλος το 4 – 0,

Αϊβαλιώτης το 5 – 0.

ΑΠΟ Βελιών 4 – 1 Αστέρας Βλαχιώτη

 

 

21η αγωνιστική – προτελευταία

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ, ΒΡΟΝΤΑΜΑ Σάββατο 01/04/23 16:00
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ, ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 02/04/23 16:00
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ, ΔΑΦΝΙΟΥ Κυριακή 02/04/23 16:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ-ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ, ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 02/04 16:00
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ, ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 02/04 16:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ, ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Κυριακή 02/04 16:00