Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 4ης

B’ όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 9 3 3 0 0 6 3
2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7 3 2 1 0 5 0
3. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ 4 3 1 1 1 2 1
4. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 3 2 1 0 1 6 3
5. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ 3 3 1 0 2 4 7
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ 3 2 1 0 1 3 2
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 2 3 0 2 1 2 3
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 3 0 0 3 0 9

3η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής Βοηθοί Διαιτητή
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 3 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ άνευ αγώνα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ 0 – 2 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 2 – 3 Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Κυριακή 19/11/23 11:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 6 – 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.

4η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 25/11 00:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 25/11 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 26/11/23 11:00

A’ όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 9 3 3 0 0 11 3
2. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ 7 3 2 1 0 6 3
3. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 6 3 2 0 1 7 5
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 4 3 1 1 1 5 6
5. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ 3 3 1 0 2 6 7
6. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 3 3 1 0 2 4 9
7. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ 1 3 0 1 2 1 3
8. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ 1 3 0 1 2 2 6

3η αγωνιστική

 

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής Βοηθοί Διαιτητή
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ 1 – 3 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ 1 – 0 ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΣΕΡΩΤΑΣ Η.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ3 – 0 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ 4 – 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.

4η αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Σάββατο 25/11/23 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 25/11/23 15:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 26/11 11:00
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή 26/11/23 15:00