Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 6ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 7ης

SAMSUNG CSC

Βαθμολογία μετά την ολοκλήρωση των αγώνων της Κυριακής της 6ης αγωνιστικής

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 18 6 6 0 0 37 1
2. ΜΟΛΑΪΚΟΣ                  15 6 5 0 1 18 5
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ          14 6 4 2 0 24 5
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 13 6 4 1 1 8 4
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ      8 6 2 2 2 4 11
6. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021        5 6 1 2 3 7 12
7. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 4 6 1 1 4 6 14
8. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ         4 6 1 1 4 6 25
9. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ             3 6 1 0 5 6 23
10. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ            1 6 0 1 5 4 20

Αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής

ΠΑΣ Σπάρτης 2 – 2 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας

Πανγυθεατικός 8 – 0 τελικό Αστέρας Βλαχιώτη (4 – 0 ημίχ)

Πανγυθεατικός: Καβαλιώτης, Πετρόπουλος, Κωστάκος, Γιαννόπουλος, Αναστασάκος, Ρουμάνης (Καλαμπόκης) Τσαρρι, Μανωλακος, Warden, Σαμπατακος,Μπουτσικαρης

Γκολ: Σαμπατάκος το 1 – 0 στο 4′, Warden το 2 – 0 στο 15′, Warden το 3 – 0 στο 16′,

Μπουτσικάρης το 4 – 0 στο 38′, 5 – 0 με αυτογκόλ, Μανωλάκος 6 – 0 στο 64′

Σαμπατάκος το 7 – 0,

Διαιτητής: ΜΑΡΚΟΣ Π., Βοηθοί: ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΞΑΝΘΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)

Μολαϊκός 4 – 0 τελικό Α.Ο. Λογγάστρας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: 21′ 1-0 Γιωρ Κουτρουλακης, 64′ 2-0 Αγγ.Χατζησιμιωτης,

71′ 3-0 Χρ Χατζησιμιωτης (πεν), 79′ Αλεξ Κουτρουλακης

Διαιτητής: ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., Βοηθοί: ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.

Ήφαιστος Βρονταμά 3 – 0 τελικό Α.Ο. Κροκεών (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: 1-0 30′ Κανελλακης Γ(πέναλτι), 2-0 65′ Κανελλακης Γ,

3-0 90′ Χατζηστραβος Φ

Ήφαιστος Βρονταμά: Απαλοδήμας Χ, Μάντης Σ(c), Κάτσουλης Σ, Μπάλλιου Μ, Πολυχρονιάδης Μ, Φερίζης Ι, Αμπντουλάι Σ, Πετρούλιας Μ, Κανελλάκης Γ, Κλουκίνας Δ., Χοχτουλας Π.

Διαιτητής: ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., Βοηθοί: ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
4oς: ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.

Α.Ο. Σπάρτη 2 – 2 τελικό Άρης Σκάλας (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: το 1 – 0,  Καραμίχας το 1 – 1, το , Τσακαλάκος το 2 – 2.

Άρης Σκάλας: Γκουδλης, Ορφανός, Αραπογιάννης, Ταγκλής, Τσακαλάκος, Γρηγοράκος, Λεϊμονίτης, Καραμίχας, Παπακωνσταντίνου Απόσ., Άντυ Τσούνη, Γλεντζές.

Διαιτητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., Βοηθοί: ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

Πρόγραμμα 7ης αγωνιστικής 

κοινή ώρα έναρξης 3 μ.μ.

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο 02/12/23
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 ΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ” Σάββατο 02/12/23
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Κυριακή 03/12/23
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 03/12/23