Τοπικά Λακωνίας: Βαθμολογίες, αγωνιστικό πρόγραμμα 9-10 Δεκεμβρίου

SAMSUNG CSC

Ομάδα                       Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. 21 7 7 0 0 41 1
2. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ          15 7 4 3 0 24 5
3. ΜΟΛΑΪΚΟΣ                  15 7 5 0 2 19 7
4. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ 14 7 4 2 1 8 4
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ      9 7 2 3 2 5 12
6. ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ 7 7 2 1 4 8 15
7. Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ         7 7 2 1 4 10 25
8. Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021        6 7 1 3 3 8 13
9. Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ              3 7 1 0 6 6 27
10. ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ             1 7 0 1 6 4 24

Α΄ Κατηγορία – 8η αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021 – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)

Ομάδα                             Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ          15 5 5 0 0 18 3
2. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ             10 5 3 1 1 11 11
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄          9 5 3 0 2 17 11
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 7 5 2 1 2 6 10
5. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 6 5 2 0 3 9 11
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ                  4 5 1 1 3 5 8
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ            4 5 1 1 3 6 11
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ             3 5 1 0 4 5 12

Β΄ Κατηγορία Α΄ όμιλος- 6η αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
4oς: ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

Ομάδα                          Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ      15 5 5 0 0 10 3
2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11 5 3 2 0 9 2
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄   9 5 3 0 2 17 8
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ         8 5 2 2 1 7 3
5. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ           6 5 1 3 1 2 1
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ            4 5 1 1 3 4 10
7. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ                  3 5 1 0 4 4 11
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ             0 5 0 0 5 0 15

Β΄ Κατηγορία Β΄ όμιλος – 6η αγωνιστική

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 00:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 4oς: ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.