Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 6ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 7ης

SAMSUNG CSC

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 18 6 6 0 0 22 4
2. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ 13 6 4 1 1 14 11
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ 12 6 4 0 2 20 12
4. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 9 6 3 0 3 14 12
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 7 6 2 1 3 7 15
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ 4 6 1 1 4 6 12
7. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ 4 6 1 1 4 7 14
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 3 6 1 0 5 5 15

6η αγωνιστική

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ 4 – 1 ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ, ΓΕΡΑΚΙΟΥ, ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ 3 – 0 ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ, ΧΡΥΣΑΦΩΝ, ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ 3 – 1 Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ, Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ, 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 5 – 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ, ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ, 15:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.

7η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ, ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 16/12 15:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ Κυριακή 17/12 11:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ – Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄, ΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Κυριακή 17/12 15:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ, ΓΕΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 17/12/23 15:00

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 15 6 5 0 1 10 5
2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14 6 4 2 0 11 2
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 12 6 4 0 2 18 8
4. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ 9 6 2 3 1 5 1
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ 8 6 2 2 2 7 4
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ 5 6 1 2 3 5 11
7. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ 4 6 1 1 4 5 12
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 6 0 0 6 0 18

Β’ όμιλος

 

6η αγωνιστική

ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 – 3 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ άνευ αγώνα
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ 1 – 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΣΩΠΟΥ, ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 1 – 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ, 11:00 ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ 0 – 2 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΩΠΟΥ, 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Α.

7η αγωνιστική

Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ, ΑΣΩΠΟΥ Σάββατο 16/12/23 00:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ, ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Σάββατο 16/12 15:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 17/12 11:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ, ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 17/12 15:00