Β’ κατηγορία: Βαθμολογίες, αποτελέσματα 8ης αγωνιστικής, πρόγραμμα 9ης

Α’ όμιλος

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ            24 8 8 0 0 28 4
2. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 15 8 5 0 3 16 12
3. Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄          15 8 5 0 3 23 15
4. Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ                13 8 4 1 3 14 16
5. Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ              10 8 3 1 4 12 15
6. ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ                     7 8 2 1 5 10 14
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ   7 8 2 1 5 9 21
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ               3 8 1 0 7 6 21

Β΄ Κατηγορία  (Α΄ όμιλος- 8η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα

ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ 0 – 3 Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ Σάββατο 13/01/24 15:00 ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ 1 – 4 ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Σάββατο 13/01/24 15:00 ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ 0 – 2 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Κυριακή 14/01/24 11:00 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΥΠΟΔΗΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΑΤΣΑΒΕΣ ΑΝΤΩΝΗΣ)

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ 1 – 0 Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

Γκολ: Κυριακάκος Αλέξανδρος το 1 – 0

ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ, Κυριακή 14/01/24 15:00 ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.

9η αγωνιστική

ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ ΓΕΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ Β΄ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ Σάββατο 20/01 15:00
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο 20/01/24 15:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή 21/01/24 11:00

Β’ όμιλος

 

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ       19 8 6 1 1 13 5
2. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18 8 5 2 0 17 2
3. ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 16 8 5 1 2 19 8
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ       14 8 4 2 2 12 5
5. ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ          9 8 2 3 3 5 3
6. Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ                 7 8 2 1 5 8 18
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ           6 8 1 2 4 6 15
8. ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ             0 8 0 0 8 0 24

8η αγωνιστική

Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ  3 – 0 ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ άνευ αγώνα

ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ 0 – 0 Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 14/01/24 11:00 ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.

ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ 0 – 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΝΙΑΤΩΝ Κυριακή 14/01/24 15:00 ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ 3 – 3 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ Κυριακή 14/01/24 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.

9η αγωνιστική

 

ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ άνευ αγώνα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΚΕΑΣ Σάββατο 20/01/24 15:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΣΩΠΟΥ Κυριακή 21/01/24 11:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ – Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ Κυριακή 21/01/24 15:00