Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14 Ιανουαρίου

06:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

06:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

08:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

08:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:00 Eurosport 2 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

10:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

12:00 Eurosport 1 Αυστραλιανό Οπεν Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μούρθια – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λάτσιο – Λέτσε Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 5 HD ΚΠΡ – Γουότφορντ Sky Bet EFL Championship

14:00 Novasports Start Λιλ – Λοριάν Ligue 1

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναιτωλικός – Άρης Super League

15:00 Novasports Prime Αλμερία – Τζιρόνα LaLiga EA Sports

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κάλιαρι – Μπολόνια Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Νάπολι – Σαλερνιτάνα Serie A

16:00 Novasports Premier League Έβερτον – Άστον Βίλα Premier League

16:30 Novasports Start Μπόχουμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κηφισιά – Ολυμπιακός Super League

17:15 Novasports 5HD Βενέτσια – Σαμπντόρια Serie B

17:15 Novasports 1HD Κάντιθ – Βαλένθια LaLiga EA Sports

17:15 ΕΡΤ3 Λαύριο Megabolt – Παναθηναϊκός Basket League

17:30 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Βόλος Super League

17:45 Novasports 4HD Φέγενορντ – Ναϊμέγκεν Eredivisie

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αρμάνι Μιλάνο – Τορτόνα Lega Basket Serie A

18:05 Novasports 2HD Χάβρη – Λιόν Ligue 1

18:30 Novasports 3HD Γκλάντμπαχ – Στουτγκάρδη Bundesliga

18:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Premier League

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τενερίφη – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Φιορεντίνα – Ουντινέζε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπουγιούκτσεκμετσε – Αναντολού Εφές TurkishBasketballSuperLeague

20:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα – Ρίο Άβε Liga Portugal

20:15 ΕΡΤ3 Καρδίτσα – Άρης Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Super League

20:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

21:00 Action 24 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα Σούπερ Καπ Ισπανίας

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Ρόμα Serie A

21:45 Novasports 2HD Λανς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντένβερ Νάγκετς – Ιντιάνα Πέισερς NBA

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Πόρτο – Μπράγκα Liga Portugal