Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 3 Μαρτίου

12:00 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

12:25 ΕΡΤ3 60μ εμπόδια γυναικών προκριματικά – Ελισάβετ Πεσιρίδου Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σάσαρι – Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A

13:15 Novasports 2HD Άγιαξ – Ουτρέχτη Eredivisie

13:30 COSMOTE SPORT 5 HD Ανδόρα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

13:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ελλάς Βερόνα – Σασουόλο Serie A

14:00 Action 24 Παναχαϊκή – Καλαμάτα Super League 2

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Χαρτς – Σέλτικ Scottish Premiership

14:00 Novasports Prime Τουλούζ – Νις Ligue 1

14:30 Novasports 3HD Αμβούργο – Όσναμπρικ Bundesliga 2

15:00 Novasports Premier League Μπέρνλι – Μπόρνμουθ Premier League

15:00 Novasports 1HD Βιγιαρεάλ – Γρανάδα LaLiga

15:30 Novasports 2HD Άιντχοφεν – Φέγενορντ Eredivisie

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Φροζινόνε – Λέτσε Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έμπολι – Κάλιαρι Serie A

16:30 Novasports Prime Κολωνία – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΠΟΕΛ – Πάφος Παγκύπριο Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Ελλάδα – Βοσνία Προκριματικά Euro Γυναικών

17:15 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός AKTOR – Κολοσσός Basket League

17:15 Novasports Start Κόμο – Βενέτσια Serie B

17:15 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπέτις LaLiga

17:30 Novasports Premier League Μάντσεστερ Σίτι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:05 Novasports 6HD Ρεν – Λοριάν Ligue 1

18:30 Novasports 3HD Χόφενχαϊμ – Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αταλάντα – Μπολόνια Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 5 HD Κηφισιά – Παναιτωλικός Super League

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός – Βόλος ΝΠΣ Super League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας Turkish Basketball Super League

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD ΟΦΗ – Παναθηναϊκός Super League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΣ Λαμία – ΠΑΟΚ Super League

19:30 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Ζιρόνα LaLiga

19:30 Novasports 4HD Πανσερραϊκός – Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30 Novasports Prime Άρης – ΑΕΚ Super League

19:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος Super League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Φαρένσε Liga Portugal

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντάλας Μάβερικς – Φιλαδέλφεια 76ερς NBA

21:00 ΕΡΤ3 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

21:00 ΕΡΤ3 επί κοντώ ανδρών Εμμανουήλ Καραλής Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου Γλασκώβη

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Νάπολι – Γιουβέντους Serie A

21:45 Novasports 2HD Λιόν – Λανς Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα LaLiga

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD Μπόστον Σέλτικς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς NBA

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο – Μπενφίκα Liga Portugal