Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 21 Απριλίου

10:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 Τελικός ∆ιπλού Γυναικών

12:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών – Γυναικών 2024 Τελικός Μονού Ανδρών

13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACBLigaEndesa

13:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σασουόλο – Λέτσε Serie A

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2024 Μόναχο

14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπλάκμπερν – Σέφιλντ Γουένσντεϊ SkyBetEFLChampionship

14:30 Novasports Start Σερκλ Μπριζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα

14:30 Novasports 3HD Αννόβερο – Ζανκτ Πάουλι Bundesliga 2

15:00 Novasports 1HD Χετάφε – Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga EA Sports

15:00 COSMOTE SPORT 9 HD ATP 250 2024 Βουκουρέστι

15:00 Novasports Prime Πανσερραϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα Super League

15:30 Novasports Premier League Έβερτον – Νότιγχαμ Φόρεστ Premier League

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Φροζινόνε Serie A

16:30 Novasports 4HD Βέρντερ Βρέμης – Στουτγκάρδη Bundesliga

16:45 Action 24 Athens Kallithea FC – Ηλιούπολη Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Πάφος – Ανόρθωση Παγκύπριο Πρωτάθλημα

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Λαμία – Παναθηναϊκός Super League

17:00 Novasports News Κρίσταλ Πάλας – Γουέστ Χαμ Premier League

17:00 Novasports 2HD Άστον Βίλα – Μπόρνμουθ Premier League

17:15 Novasports 1HD Αλμερία – Βιγιαρεάλ LaLiga EA Sport

17:15 ΕΡΤ3 ΑΕΚ Betsson – ΠΑΟΚ Basket League

17:30 COSMOTE SPORT 3 HD Κόβεντρι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Emirates FA Cup

18:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αρμάνι Μιλάνο – Σκαφάτι Lega Basket Serie A

18:05 Novasports 6HD Μπρεστ – Μονακό Ligue 1

18:30 Novasports Premier League Φούλαμ – Λίβερπουλ Premier League

18:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Στέφανος Τσιτσιπάς-Κάσπερ Ρουντ ATP 500 2024 Βαρκελώνη Τελικός

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σαλερνιτάνα – Φιορεντίνα Serie A

19:15 COSMOTE SPORT 9 HD Βίρτους Μπολόνια – Ρέτζιο Εμίλια Lega Basket Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD ΑΠΟΕΛ – Άρης Λεμεσού Παγκύπριο Πρωτάθλημα

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μάλαγα – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

19:30 Novasports 2HD Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ – Κλαμπ Μπριζ Βελγικό πρωτάθλημα

19:30 Novasports 1HD Αλαβές – Ατλέτικο Μαδρίτης LaLigaEASports

19:30 Novasports Prime Άρης – ΑΕΚ Super League

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD Κάζα Πία – Πόρτο Liga Portugal

20:00 Novasports 5HD Τουλούζ – Μαρσέιγ Ligue 1

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD NBA 2023-24 Playoffs, 1ος Γύρος

20:15 ΕΡΤ3 Καρδίτσα – Απόλλων Πάτρας Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League

20:30 Novasports Start Φράιμπουργκ – Μάιντς Bundesliga

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μόντσα – Αταλάντα Serie A

22:00 Novasports 2HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα LaLiga EA Sports

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Κλίπερς – Ντάλας Μάβερικς NBA

22:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal

22:30 COSMOTE SPORT 5 HD NBA 2023-24 Playoffs, 1ος Γύρος