Οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 20 Σεπτεμβρίου

0
8

09:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2020 Ειδική διαδρομή SS10 Marmaris 1 Πρωτάθλημα, Τουρκία

09:15 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα

09:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα

10:15 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2020 Μηχανοκίνητα

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD 2020 FIM Enel Moto E World Cup Μιζάνο, Εμίλια Ρομάνια – 2ος αγώνας

11:00 ΕΡΤ Sports HD 12ο Pick Racing Αγώνες καρτ

11:10 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2020 Ειδική διαδρομή SS11 Cetibeli 2 Πρωτάθλημα, Τουρκία

11:45 COSMOTE SPORT 5 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα

13:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC 2020 Ειδική διαδρομή SS12 Marmaris 2 – Wolf Power Stage Πρωτάθλημα, Τουρκία

13:00 COSMOTE SPORT 7 HD Χίμκι – Ζενίτ VTB United League Μπάσκετ

13:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 2020 Τένις

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα

13:30 Novasports 1HD Πάρμα – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σαουθάμπτον – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 2HD Νις – Παρί Σεν Ζερμέν Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

14:30 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP 2020 Μηχανοκίνητα

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Πάντερμπορν Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Masters 1000 Τένις

15:30 Novasports 3HD Φέγενορντ – Τβέντε Πρωτάθλημα Ολλανδία Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νιουκάστλ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports 1HD Τζένοα – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Μάιντς Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ουέσκα – Κάντιθ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD WTA 2020 Τένις

17:45 Novasports 4HD Άγιαξ – Βάαλβικ Eredivisie Ποδόσφαιρο

18:15 Novasports 2HD Λαμία – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός Φιλικός Αγώνας Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 6 HD 2020 ATP Masters 1000 Τένις

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 Novasports 3HD Σασουόλο – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπασκόνια – Βαλένθια ACB Liga Endessa Μπάσκετ

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπέτις – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Αλαβές Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λας Βέγκας Έισις – Κονέκτικατ Σαν WNBA 2020 Playoffs Μπάσκετ

20:30 Novasports 1HD Βόλος – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Μπέρνλι   Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Σαμπντόρια   Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Λιλ Πρωτάθλημα Γαλλίας Ποδόσφαιρο

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD   Τοντέλα – Ρίο Άβε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο